Dom
93/100 - 3×

Dom

Otec, který nikdy nepřestal bojovat proti drogám. Syn, který je nikdy nepřestal brát. Dvě strany stejné mince. Victor je policista, který se celý svůj život snaží zamezit obchodování s kokainem. Jeho syn Pedro Dom je závislákem na drogách, který se stal nejhledanějším zločincem v Riu de Janeiru. Bude otcovská láska dostačující pro záchranu syna? Inspirováno skutečným příběhem.

Brazílie | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Drama, Krimi

S01E01: Kids Don't Come with Instructions

S01E01: Kids Don't Come with Instructions

Rio de Janeiro, 1999. Když jeden mladý muž ze střední třídy podlehne drogové závilosti, jeho otec policista jej hodlá ze slumů zachránit. Victor je otcem, jehož životní misí je vyhrát válku proti drogám. Naopak jeho syn Pedro jim čím dál více nedokáže odolávat. To, že se nacházejí na opačných stranách stejné války, způsobí rozpad jejich vztahu.

cz sk
4.6.2021
1 hodina 1 minuta

Základní info:

Režie: Breno Silveira, Vicente Kubrusly
Scénář: Fabio Mendes, Higia Ikeda, Marcelo Vindicato, Carolina Neves

Hrají: Gabriel Leone (Pedro „Dom“ Dantas), Flávio Tolezani (Victor Dantas), Filipe Bragança (mladý Victor Dantas), Raquel Villar (Jasmin), Isabella Santoni (Viviane), Laila Garin (Marisa), Wilson Rabelo (Arcanjo), Julia Konrad (mladá Paloma), Ramon Francisco (Lico), Mariana Cerrone (Laura), Digão Ribeiro (Ármario), Roberto Birindelli (Paulo), Flávia Santana (Elizete), Marc Szwarcwald (malý Pedro), Erika Riba (Ruth), Rafael Delgado (Arthur), Juliano Laham (Mauricinho da Urca),…

Portugalský název epizody: FILHO NÃO VEM COM MANUAL

Foto: Amazon

Trailer k první sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E08: Taking a Break

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Amazonu.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama