Dom
93/100 - 3×

Dom

Otec, který nikdy nepřestal bojovat proti drogám. Syn, který je nikdy nepřestal brát. Dvě strany stejné mince. Victor je policista, který se celý svůj život snaží zamezit obchodování s kokainem. Jeho syn Pedro Dom je závislákem na drogách, který se stal nejhledanějším zločincem v Riu de Janeiru. Bude otcovská láska dostačující pro záchranu syna? Inspirováno skutečným příběhem.

Brazílie | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Drama, Krimi

S01E03: Destiny with a Capital D

S01E03: Destiny with a Capital D

Po neúspěšném pokusu o usmíření s otcem a v rozčílení kvůli chybám z předešlé loupeže Pedro zvažuje, že skončí, ale nakonec přijde ještě s větším plánem krádeže. V roce 1970 Victor infiltruje slum a setkává se s drogovým baronem, který chce kokain v Rio de Janeiru zpopularizovat.

cz sk
4.6.2021
53 minut

Základní info:

Režie: Breno Silveira, Vicente Kubrusly
Scénář: Fabio Mendes, Higia Ikeda, Marcelo Vindicato, Carolina Neves

Hrají: Gabriel Leone (Pedro „Dom“ Dantas), Flávio Tolezani (Victor Dantas), Filipe Bragança (mladý Victor Dantas), Raquel Villar (Jasmin), Isabella Santoni (Viviane), Ramon Francisco (Lico), Digão Ribeiro (Ármario), Mariana Cerrone (Laura), Ingrid Conte (Jessika), Fábio Lago (Ribeiro), Hilton Castro (Nerinho), Roberto Birindelli (Paulo), Paulo de Melo (Biriba), Jupy Azevedo (Chora Neném), Leonardo Castro (Verdugo), Bruce Brandão (Lenilson), Carlo Mossy (Helleno Cruz), Guilherme Garcia (mladší Pedro), Mafê Medeiros (mladší Laura), Mc Caverinha (mladší Lico), Guilherme Cabral (André),…

Portugalský název epizody: DESTINO COM D MAIÚSCULO

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E08: Taking a Break

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Amazonu.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama