Dom
93/100 - 3×

Dom

Otec, který nikdy nepřestal bojovat proti drogám. Syn, který je nikdy nepřestal brát. Dvě strany stejné mince. Victor je policista, který se celý svůj život snaží zamezit obchodování s kokainem. Jeho syn Pedro Dom je závislákem na drogách, který se stal nejhledanějším zločincem v Riu de Janeiru. Bude otcovská láska dostačující pro záchranu syna? Inspirováno skutečným příběhem.

Brazílie | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Drama, Krimi

S01E04: Whose Fault Is It?

S01E04: Whose Fault Is It?

Pedra rozčílí, když Lico ustavičně kazí jejich loupeže. V roce 1995 začínají Pedro a Lico ve svých 14 letech s užíváním kokainu a pouští se do svých prvních krádeží, aby svoji závislost zaopatřili. V sedmdesátých letech je mladý Victor přinucen si poprvé šňupnout kokainu. Zpochybňuje své vlastní činy jako agent v utajení a zvažuje, že se od mise odvrátí.

cz sk
4.6.2021
52 minut

Základní info:

Režie: Breno Silveira, Vicente Kubrusly
Scénář: Fabio Mendes, Higia Ikeda, Marcelo Vindicato, Carolina Neves

Hrají: Gabriel Leone (Pedro „Dom“ Dantas), Flávio Tolezani (Victor Dantas), Filipe Bragança (mladý Victor Dantas), Raquel Villar (Jasmin), Isabella Santoni (Viviane), Ramon Francisco (Lico), Digão Ribeiro (Ármario), Mariana Cerrone (Laura), Laila Garin (Marisa), Wilson Rabelo (Arcanjo), Ingrid Conte (Jessika), Flávia Santana (Elizete), Fábio Lago (Ribeiro), Hilton Castro (Nerinho), Roberto Birindelli (Paulo), Paulo de Melo (Biriba), Jupy Azevedo (Chora Neném), Leonardo Castro (Verdugo), Bruce Brandão (Lenilson), Guilherme Garcia (mladší Pedro), Mafê Medeiros (mladší Laura), Mc Caverinha (mladší Lico),…

Portugalský název epizody: DE QUEM É A CULPA?

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E08: Taking a Break

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Amazonu.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama