Dom
93/100 - 3×

Dom

Otec, který nikdy nepřestal bojovat proti drogám. Syn, který je nikdy nepřestal brát. Dvě strany stejné mince. Victor je policista, který se celý svůj život snaží zamezit obchodování s kokainem. Jeho syn Pedro Dom je závislákem na drogách, který se stal nejhledanějším zločincem v Riu de Janeiru. Bude otcovská láska dostačující pro záchranu syna? Inspirováno skutečným příběhem.

Brazílie | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Drama, Krimi

S01E05: Crashing

S01E05: Crashing

V 15 letech Pedro zažívá brutální období odvykaček. V dospělosti je zničený kvůli strašlivé ztrátě a zcela podlehne své drogové závislosti. Jeho přátelé se strachují, že se předávkuje. V roce 1970 Victor zariskuje a doručí další zásilku pro drogového barona Ribeira.

cz sk
4.6.2021
50 minut

Základní info:

Režie: Breno Silveira, Vicente Kubrusly
Scénář: Fabio Mendes, Higia Ikeda, Marcelo Vindicato, Carolina Neves

Hrají: Gabriel Leone (Pedro „Dom“ Dantas), Flávio Tolezani (Victor Dantas), Filipe Bragança (mladý Victor Dantas), Raquel Villar (Jasmin), Isabella Santoni (Viviane), Ramon Francisco (Lico), Digão Ribeiro (Ármario), Mariana Cerrone (Laura), Laila Garin (Marisa), Wilson Rabelo (Arcanjo), Ingrid Conte (Jessika), Flávia Santana (Elizete), Fábio Lago (Ribeiro), Hilton Castro (Nerinho), Roberto Birindelli (Paulo), Paulo de Melo (Biriba), Jupy Azevedo (Chora Neném), Leonardo Castro (Verdugo), Carlo Mossy (Helleno Cruz), Dedina Bernarbelli (Márciova máma), Guilherme Garcia (mladší Pedro), Mc Caverinha (mladší Lico),…

Portugalský název epizody: REBORDOSA

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S01E08: Taking a Break

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Amazonu.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama