Dom
93/100 - 3×

Dom

Otec, který nikdy nepřestal bojovat proti drogám. Syn, který je nikdy nepřestal brát. Dvě strany stejné mince. Victor je policista, který se celý svůj život snaží zamezit obchodování s kokainem. Jeho syn Pedro Dom je závislákem na drogách, který se stal nejhledanějším zločincem v Riu de Janeiru. Bude otcovská láska dostačující pro záchranu syna? Inspirováno skutečným příběhem.

Brazílie | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Drama, Krimi

S01E07: Aprisionado

S01E07: Aprisionado

Po měsících klidu a očisty na odvykačce je Pedro vlákán zpět do světa drog a zločinu a policie mu je v patách. V roce 1978 se Victor přidává k civilní policii a během operace ve favele narazí na starého známého. Rozčarovaný se přidává k jednotce, která slibuje, že vymýtí z Rio de Janeira drogy.

cz sk
4.6.2021
1 hodina

Základní info:

Režie: Breno Silveira, Vicente Kubrusly
Scénář: Fabio Mendes, Higia Ikeda, Marcelo Vindicato, Carolina Neves

Hrají: Gabriel Leone (Pedro „Dom“ Dantas), Flávio Tolezani (Victor Dantas), Filipe Bragança (mladý Victor Dantas), Raquel Villar (Jasmin), Isabella Santoni (Viviane), Digão Ribeiro (Ármario), Mariana Cerrone (Laura), Laila Garin (Marisa), Wilson Rabelo (Arcanjo), Fábio Lago (Ribeiro), Hilton Castro (Nerinho), Paulo de Melo (Biriba), Jupy Azevedo (Chora Neném), Leonardo Castro (Verdugo), Guilherme Hamacek (Carlinhos), André Mattos (Figueira), Roberto Birindelli (Paulo), Marc Szwarcwald (malý Pedro), Mariana Delanda (malá Laura), Mafê Medeiros (mladší Laura),…

Portugalský název epizody: APRISIONADO

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E08: Como Nossos Pais

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Amazonu.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama