Dom
93/100 - 3×

Dom

Otec, který nikdy nepřestal bojovat proti drogám. Syn, který je nikdy nepřestal brát. Dvě strany stejné mince. Victor je policista, který se celý svůj život snaží zamezit obchodování s kokainem. Jeho syn Pedro Dom je závislákem na drogách, který se stal nejhledanějším zločincem v Riu de Janeiru. Bude otcovská láska dostačující pro záchranu syna? Inspirováno skutečným příběhem.

Brazílie | 2021 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Drama, Krimi

S02E01: Polícia e Ladrão

S02E01: Polícia e Ladrão

Rio de Janeiro v roce 2004. Dom se stává jedním z nejhledanějších zločinců ve městě. Policie je mu v patách a jeho tvář je součástí všech bulvárních pořadů. Do jeho gangu přibývá nový člen a loupeže jsou nebezpečnější. Victor a Marisa se v roce 1978 poznávají a zamilují se do sebe.

cz sk
17.3.2023
1 hodina 5 minut

Základní info:

Režie: Breno Silveira & André Barros
Scénář: Fabio Mendes, Higia Ikeda, Marcelo Vindicato & Priscila Gontijo

Hrají: Gabriel Leone (Pedro „Dom“ Dantas), Flávio Tolezani (Victor Dantas), Raquel Villar (Jasmin), Isabella Santoni (Viviane), Dhonata Augusto (Quinado), Digão Ribeiro (Ármario), Mariana Cerrone (Laura), Laila Garin (Marisa), Wilson Rabelo (Arcanjo), Renato Livera (Roberto Ramalho), André Mattos (Figueira), Roberto Birindelli (Paulo), Babi Xavier (Mãe), Erika Riba (Ruth), Ademir Emboava (Hélio), Luiz Nicolau (Hermeto), Flávio Pardal (Valter Veiga), Milton Lacerda (Camargo), Eduardo Outorelo (malý Pedro), Duda Batista (malá Laura),…

Foto: Amazon

Trailer k druhé sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Slušný rozjezd. A stejně si myslím, že v těch zprávách to ve skutečnosti Vivi nebyla. Možná Jasmin, která se za ni vydávala.

webmaster
20.3.2023 | 12:44:01

Stav titulků

Epizoda S02E04: A Passagem

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Amazonu.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama