Dominion Jak to bude s druhou sérii?

Jak to bude s druhou sérii?

Jak to bude s druhou sérii?

Stále nevíme, jaký osud bude mít seriál Dominion, proto se pojďme podívat na pár věcí, kvůli kterým by měl být seriál určitě obnoven.


1 0
15.9.2014

Důležité je na začátku říci, že seriál sice ještě nebyl obnoven pro druhou řadu, ale také nebyl zrušen. Budoucnost je tak nejistá a není jasné, zda se pokračování dočkáme či nikoliv.

Jedno je jasné – fanoušci seriálu jednoznačně chtějí pokračování. Nejenom, že si oblíbili postavy, které v seriálu hrály, a zajímá je tak jejich osud, ale také seriál skončil poměrně otevřeně, proto nás zajímá, co bude dál.


Druhou světlou stránkou seriálu je kromě jeho fanouškovské základny i jeho sledovanost. Na poměry stanice Syfy se jedná o poměrně slušná čísla, a tak doufejme, že na to bude stanice také přihlížet. Sledovanost jsem shrnul do tohoto menšího grafu.

Co myslíte, zaslouží si seriál Dominion pokračování?

Diskuze /8

YamataNoOrochi

Jednoznačně jsem hlasujícím fanouškem za pokračování seriálu, protože původní film nebyl jen béčkový, byl z kategorie někde snad od konce abecedy xD a nezachránil to ani Paul Bettany. Seriál se povedl, mají větší prostor, tak doufám, že se se zvláštními anděly budeme potkávat i v dalších dílech. Lidi mi jdou na nervy, ale Gabriel, Michael a Uriel byli pojati dobře, doufejme, že scénáristům nedojde invence, případně nedojde pokyn od majitelů stanice k nějakým zásadním urychlujícím úpravám kvůli sledovanosti… tím většina seriálů končí…

redaktor
15.9.2014 | 19:28:46
Arkantos

Ja som tiez za pokracovanie. Napriek tomu ze serial nepatri medzi uplne pecky, tak sa tazko najde momentalne vysielany serial ktory by ho prekonaval ovela. Skor zopar dalsich na rovnakej urovni s moznym posuvom hore ci dole.

15.9.2014 | 20:01:48
Kamylko

presne tak, aj podla mna si serial zasluzi pokracovanie. Nieje to nejaky epicky naj serial na svete, ale nadpriemerny hadam aj je a mne sa to dobre pozeralo, bavil som sa :)

15.9.2014 | 20:27:20
Balerion

Lacinost, nuda, béčkové obsazení. Může být něco ještě větší opruz? Ano, další série.

#5 Ridos
15.9.2014 | 21:47:55
Ridos

#4 Balerion: Když se ti to nelíbilo tvůj problém já bych tomu další sérii dal myslím, že to má určitej potenciál

16.9.2014 | 1:25:53
mynonka

Nevím nevím, jestli by to mělo pokračovat. Mělo to své kouzlo atd., ale zase to nebylo nic, co by mě posadilo úplně na zadek, takže šanci bych tomu možná dala a ono se uvidí :)

16.9.2014 | 12:17:47
Mallyyy

No ze začátku se mě to libilo, ale ke konci to byla fakt nuda. + Hlavní představitel je dřevo… Za mě to v klidu může skončit. Je daleko lepších seriálů než tohle.

16.9.2014 | 21:08:05
UPIRIK2

Obnoveno spolu s Defiance.

25.9.2014 | 19:16:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav překladu

Epizoda S02E13: Sine Deo Nihil

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @DoctorWho^ ,@KlárkaP a @LuAn
Korekce: @LuAn a Dark n´Twisty

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás