Dominion
81/100 - 134×

Dominion

Před pětadvaceti lety přilétli na Zemi zlí andělé z nebes pod vedením archanděla Gabriela, aby potrestali a zničili lidstvo. V poslední lidské pevnosti se nyní musí poslední přeživší snažit, aby přežili své naprosté vyhlazení s pomocí archanděla Michaela, který se ke svému druhu obrátil zády.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Christopher Egan (Alex Lannon), Roxanne McKee (Claire Riesen), Shivani Ghai (Arika), Alan Dale (Edward Riesen), Tom Wisdom (Michael), Kim Engelbrecht (Noma Banks), Carl Beukes (Gabriel), Anthony Head (David Whele), Rosalind Halstead (Becca Thorn), Luke Allen-Gale (William Whele), Christina Chong (Zoe), Nic Bishop (Gates Folez), Simon Merrells (Julian), Olivia Mace (Laurel Phillips), Luke Tyler (Pete)

Michael

Michael

Jediný archanděl, který se přidal na stranu lidstva.

Sezóny 2
2014 - 2015

Archanděl Michael, legendární archandělský bojovník celé historie, je jediný svého druhu, který se postavil proti invazi andělů a přidal se na stranu lidstva. Celý život Michael dohlížel na Alexe, ale až nyní chápe, jak složitý je jeho vztah s lidmi.

Michael vede nekonečný boj se svým bratrem Gabrielem, jenž vede armádu nepřátelských andělů, kteří chtějí vyhladit celé lidstvo. I když se tito dva od kosti nenávidí, tak si vždycky v poslední chvíli uvědomí, že jsou bratři, proto jeden druhého nedokáže zabít. Nebo ano?

I Michael touží po milostném životě, který mu umožňuje, překvapivě, člověk. Michael je v tajném milostném vztahu s Beccou Thorn, která jej miluje více, než on ji. Právě tento vztah je jednou z Michaelových slabin, protože kdyby se o jejich vztahu někdo dozvěděl, tak by byly velké problémy

Není známo, proč se právě Michael přidal na stranu lidí a otočil se tak proti svému druhu, ale jedno je jisté – Michael si nikdy nezíská u lidí takovou důvěru, aby mu každý zcela důvěřoval. Přeci jenom je archandělem, který může se svým lidem soucítit.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
NetWorka

tajemnej, nepředvídatelnej, naoko bez emocí, sexy. Super postava :)

18.3.2017 | 20:33:44
mynonka

On je tak nějak slizkej až je sexy :D

26.7.2014 | 15:15:37
happy-strawberry

Herec mi je strašně nesympatický…uvidím jestli změním názor

1.7.2014 | 12:50:16
Anabela12

Zamilovala jsem se :D

23.6.2014 | 20:42:33

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S02E13: Sine Deo Nihil

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @DoctorWho^ ,@KlárkaP a @LuAn
Korekce: @LuAn a Dark n´Twisty

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama