Dominion
81/100 - 134×

Dominion

Před pětadvaceti lety přilétli na Zemi zlí andělé z nebes pod vedením archanděla Gabriela, aby potrestali a zničili lidstvo. V poslední lidské pevnosti se nyní musí poslední přeživší snažit, aby přežili své naprosté vyhlazení s pomocí archanděla Michaela, který se ke svému druhu obrátil zády.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Christopher Egan (Alex Lannon), Roxanne McKee (Claire Riesen), Shivani Ghai (Arika), Alan Dale (Edward Riesen), Tom Wisdom (Michael), Kim Engelbrecht (Noma Banks), Carl Beukes (Gabriel), Anthony Head (David Whele), Rosalind Halstead (Becca Thorn), Luke Allen-Gale (William Whele), Christina Chong (Zoe), Nic Bishop (Gates Folez), Simon Merrells (Julian), Olivia Mace (Laurel Phillips), Luke Tyler (Pete)

William Whele

William Whele

Budoucí manžel Claire Riesen.

Sezóny 2
2014 - 2015

William Whele je synem ministra obchodu Davida Whelea. Jeho vliv pochází jak od otce, tak i od jeho povolání – je totiž správcem kostela Spasitele – náboženství, které se rozrostlo po válce a hodně lidí v něj aktuálně věří.

William je zamilovaný do Claire Riesen, kterou si má vzít za ženu. Sňatek byl domluven po dohodě jejich otců, tudíž až zemře generál Riesen, tak William bude spolu s Claire vládnout městu. Problém je však v tom, že Claire bere Williama spíše jako kamaráda a ne jako někoho, s kým má strávit zbytek svého života.

I když má William blízko k mocné pozici, tak vše si kazí svým tajným intrikářstvím, protože je překvapivým tajným stoupencem nepřátelských archandělů, kteří chtějí vyhladit celé lidstvo. Nejblíže má ke Gabrielovi, který si jej velmi oblíbil. Je jen otázkou, jestli jej Gabriel využívá, nebo jej má skutečně rád.

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MrPavlushe

Náhodou skvělý, milující a oddaný ideální partner ke Claire. Všimli jste si, že každá scéna Claire s Alexem přeroste v hádku, zklamání a znechucení?

9.6.2020 | 22:46:51

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S02E13: Sine Deo Nihil

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @DoctorWho^ ,@KlárkaP a @LuAn
Korekce: @LuAn a Dark n´Twisty

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Hlavní postavy

Hlavní postavy

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama