Doom Patrol Postřehy: Animal-Vegetable-Mineral Man a další odkazy na DC hrdiny

Postřehy: Animal-Vegetable-Mineral Man a další odkazy na DC hrdiny

Postřehy: Animal-Vegetable-Mineral Man a další odkazy na DC hrdiny

V minulém díle jsme viděli paraguayskou Fuchtopii, Cliff opět provokoval narážkami na slavné hrdiny a zrodil se i jeden z klasických padouchů. Podívejte se na souhrn nejdůležitějších událostí v našich pravidelných postřezích.

18 0
7.3.2019

Justice League 2020

Minule jsme zjistili, že v komiksovém světě DC Universe existuje Flash, nyní nám Robotman potvrdil i Aquamana, jenž podle něj neztrácí klíče od auta. Později se sarkastický Cliff vyjádřil i k Cyborgovi, kterého pozval do Justice League 2020. Dočkáme se v rámci DC Universe nejslavnějšího superhrdinské­ho týmu?

Uvidíme Justice League i v seriálu? Foto: DC Comics


Dr. Von Fuchs

Nacistický vědec Von Fuchs uprchl jako mnoho jeho souputníků po porážce od Spojenců do Jižní Ameriky, kde začal provozovat soukromou kliniku, za jejímiž zdmi mění lidi v metalidi se schopnostmi. Nyní však jeho Fuchtopii zničila Janeina osobnost Silver Tongue a Fuchs je zdánlivě mrtev. Vzhledem k tomu, že tento geniální šílenec dokáže transformovat mysl do jiného těla, mohli bychom se jej v budoucnu dočkat s jinou tváří. Taktéž je možné, že přijme identitu Generala Immorta, dalšího z klasických nepřátel Doom Patrol.

Dočkáme se ještě Von Fuchse? Foto: DC Universe

Brotherhood of Evil

Během brífinku se Cyborg zmínil o tom, že Mr. Nobody patřil dříve k superpadoušské skupině známé jako Brotherhood of Evil. Tento tým je pro Doom Patrol největší hrozbou už od svého vzniku a kromě Nobodyho k němu patří i Brain, což je mozek geniálního padoucha ukrytý v robotickém těle, jehož osud připomíná Robotmana, dále pak inteligentní gorila Monsieur Mallah a Madame Rouge, jež se umí přeměňovat na jiné charaktery. Dočkáme se tohoto týmu, který byl jen drobně nastíněn, i v seriálu?

Uvidíme v Doom Patrol i Nobodyho kolegy? Foto: DC Comics

Animal-Vegetable-Mineral Man

V závěru epizody se ze Stevea, Fuchsova fanouška, který do Paraguaye dorazil za účelem přeměny v metačlověka, stal legendární komiksový padouch Animal-Vegetable-Mineral Man. Ten se v komiksu poprvé objevil roku 1964, nejednalo se však o Stevea, ale o švédského vědce Svena Larsena, který dříve studoval pod Chiefovým vedením. Animal-Vegetable-Mineral Man patří mezi klasické antagonisty týmu Doom Patrol a na čas se objevil i v sérii Doomsday Clock, jež navazuje na Watchmen.

V kolika dílech ještě Stevea uvidíme? Foto: DC Universe

Diskuze /2

FValek

Tak už vím rozdíl mezi Flaming Katy a Sun Daddym, ale teď zase nevím Silver Tongue, myslel jsem, že to je Scarlet Harlot, ale nebudu to řešit :D :D :D

7.3.2019 | 19:31:12
Brett

Opět výborné postřehy od DarthRevana! :-)

redaktor
24.3.2019 | 13:43:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E15: Ezekiel Patrol

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @twister78, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid

Překlad sedí na všechny verze.

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Doom Patrol

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Doom Patrol a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Druhá řada

Doom Patrol se dočká další série

Doom Patrol se dočká další série

Ještě před únorovou premiérou obnovila streamovací služba DC Universe seriál Doom Patrol pro druhou sérii. S Chiefem, Negative Manem a dalšími hrdiny se tak uvidíme i v roce 2020.

Nejlepší postavy

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás