Doom Patrol Postřehy: Znovustvořitel, Dr. Harrisonová a Chief

Postřehy: Znovustvořitel, Dr. Harrisonová a Chief

Postřehy: Znovustvořitel, Dr. Harrisonová a Chief

Minulý díl Doom Patrol se zaměřil na závěr souboje s nebezpečným kultem a Ničitelem. Nejvýznamnější události jako obvykle shrnou naše postřehy.

7 0
22.3.2019

Další Janeina osobnost

Stejně jako v Morrisonových komiksech pomohla i v seriálu k zastavení mocného Ničitele Janeina osobnost Dr. Harrisonová. Ovšem zatímco v komiksu pomohla Jane k porážce Ničitele díky zpomalení jeho likvidace lidské rasy, v Doom Patrol dokázala díky schopnostem Dr. Harrisonové, mezi něž patří i přesvědčování ostatních, vytvořit kult, jenž byl schopen vyvolat nekomiksového Znovustvořitele.

Kolikrát ještě uvidíme Dr. Harrison? Foto: DC Universe


Chiefův návrat

Nobodyho vězení se alespoň na chvíli dostal Chief, který v této epizodě kupodivu nepotřeboval svůj vozík a pohyboval se normálně po svých. Jedná se o odkaz na nové série Doom Patrol, jež vycházely v rámci kontinuity New 52, ve kterých Caulder rovněž po krátkém střetu s Nobodym mohl znovu používat nohy. Tuto reálii převzal tvůrce komiksové série Ravagers Howard Mackie od konkurenčního Marvelu, kde mohl Profesor X, tedy Chiefova kopie, v určitou dobu rovněž chodit. Komplikované, že?

Jak bude Niles vypadat v dalších dílech? Foto: DC Comics

Cyborgův problém

Victor Stone přišel na konci epizody o svou primární zbraň, tedy o sonický disruptor, jenž mu zničil Morden. Vzhledem k tomu, že seriálový Cyborg je stále pevně vázán na otce Silase, Grid mu okamžitě zavolal. Vic však hovory blokoval a zpětné volání od otce nepřijímal. Osamostatní se snad mladý Stone definitivně a dostojí tak své komiksové předloze z let 2011–16, v níž fungoval coby detroitský hrdina bez otce? Nebo nás konečně čeká Gridovo převzetí kontroly nad tělem a odkaz na Syndikát zločinu?

V dobách New 52 patřil Vic mezi nejsilnější hrdiny. Foto: DC Comics

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E15: Ezekiel Patrol

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @twister78, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid

Překlad sedí na všechny verze.

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Doom Patrol

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Doom Patrol a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Druhá řada

Doom Patrol se dočká další série

Doom Patrol se dočká další série

Ještě před únorovou premiérou obnovila streamovací služba DC Universe seriál Doom Patrol pro druhou sérii. S Chiefem, Negative Manem a dalšími hrdiny se tak uvidíme i v roce 2020.

Nejlepší postavy

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás