Doom Patrol DC Universe chystá další šílenost, antologii Bizarrových příběhů

DC Universe chystá další šílenost, antologii Bizarrových příběhů

DC Universe chystá další šílenost, antologii Bizarrových příběhů

Zatímco Marvel Studios pilně pracuje na projektu What…If?, ve kterém uvidíme alternativní příběhy známých hrdinů, DC Universe jde ještě dále a v právě ohlášeném seriálu Bizarro TV uvidíme podivínské postavy ze všech koutů DC vesmíru.

14 0
4.10.2019

Na právě probíhajícím Comic-Conu v New Yorku odhalili Geoff Johns a Greg Berlanti datum premiéry seriálu Harley Quinn a taktéž avizovali, že postupně představí další projekty, které DC Universe chystá. Prvním z nich je Bizarro TV, antologie, jež se zaměří na nejpodivnější existence v celém světě DC. Sérii chystá studio Warner Bros. Television, respektive jeho divize Blue Ribbon Content, a měla by sestávat z hraných, animovaných i loutkových epizod.

Bizarro v komiksu debutoval roku 1958. Foto: Warner Bros. Animation


Za projektem opět stojí dvojice Berlanti/Johns, jež prozradila, že v první řadě uvidíme několik komických postav. Slam Bradley, Creeper, Ambush Bug a Space Cabbie dostanou každý vlastní epizodu, pojítkem mezi nimi pak bude postava Bizarra, tedy opačná verze Supermana, která patří mezi záporáky Muže z oceli i jeho kolegů. Bizarro zároveň ale vytvořil i vlastní Justice League, proto ho mnohdy můžeme brát i jako hrdinu (v určitém pohledu na věc). Seriál se dá považovat za určitou odpověď marvelovskému What If…?, v němž uvidíme několik alternativních linek (např. Peggy Carter jako Captain America), otázkou ale zůstává, zda v něm Bizarro zaujme podobnou roli jako marvelovský Watcher v podání Jeffreyho Wrighta. Bizarro TV dorazí na obrazovky DC Universe a pravděpodobně i na novou službu HBO Max v příštím roce, bližší datum premiéry zatím neznáme.

Těšíte se na další DC šílenost?

Diskuze /1

FValek

Mohla by to být zábava, Bizzara mám rád, i když nevím jak moc oduševnělý jeho děj bude…

4.10.2019 | 17:34:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E15: Ezekiel Patrol

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @twister78, @Maty9, @MadyDollar, @Lucifrid

Překlad sedí na všechny verze.

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Doom Patrol

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Doom Patrol a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Druhá řada

Doom Patrol se dočká další série

Doom Patrol se dočká další série

Ještě před únorovou premiérou obnovila streamovací služba DC Universe seriál Doom Patrol pro druhou sérii. S Chiefem, Negative Manem a dalšími hrdiny se tak uvidíme i v roce 2020.

Nejlepší postavy

Reklama

Trailer

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Fotogalerie

Fotogalerie

Hlídejte si nás