Downton Abbey (Panství Downton) Fanoušci Harryho Pottera pozor: McGonagallová a Umbridgeová se znovu střetnou

Fanoušci Harryho Pottera pozor: McGonagallová a Umbridgeová se znovu střetnou

Fanoušci Harryho Pottera pozor: McGonagallová a Umbridgeová se znovu střetnou

V září se dočkáme filmového pokračování seriálu Downton Abbey, ve kterém se kromě starých tváří objeví i pár nových. A mezi nimi nebude chybět herečka Imelda Staunton, kterou si fanoušci Harryho Pottera můžou pamatovat jako Dolores Umbridgeovou.

4 0
12.7.2019

Již od začátku v seriálu působí herečka Maggie Smith jako Violet Crawleyová, která v uplynulých letech hrála i v sérii Harry Potter ředitelku nebelvírské koleje Minervu McGonagallovou. V pátém díle Harry Potter a Fénixův řád na Bradavickou školu zamířila náměstkyně ministra kouzel Dolores Umbridgeová v podání již zmíněné Imeldy Staunton a už tehdy to mezi postavami Minervy a Dolores vřelo. Dočkáme se něčeho podobného i na panství Downton?

(Dolores a Minerva se moc nemusely. Foto: Warner Bros.)


Pravděpodobně ano. Alespoň tak to naznačuje trailer k filmovému pokračování. Imelda Staunton ztvární postavu jménem Lady Bagshawová, která je jednou z dvorních dam anglické královny, která přijede na panství Downton společně s královskou rodinou. S Violet Crawleyovou by se neměly pohodnout kvůli komorné Lady Bagshawové, která hází očkem po Tomu Bransonovi, což hraběnka Crawleyová neschvaluje (jak můžete vidět výše v odkazu na druhý trailer v čase 1:15 – 1:25).

Kromě toho má herečka Imelda Staunton blízko k dalšímu ze stálých herců seriálu. Jejím manželem totiž není nikdo jiný, než Jim Carter, který v seriálu působí jako majordomus Charles Carson.

Zdroj: Deadline

Těšíte se na dialogy mezi Lady Bagshawovou a hraběnkou Crawleyovou? Dočká se Imelda i scény se svým manželem?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Na jaké staré a nové tváře se v pokračování můžete těšit?

Na jaké staré a nové tváře se v pokračování můžete těšit?

Do premiéry filmového pokračování Downton Abbey zbývá téměř týden a pokud vás zajímá, jaké nové postavy uvidíte a zda se do filmu vrátí všechny seriálové hlavní postavy, je tento článek pro vás.

Reklama

Nejoblíbenější členové služebnictva

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás