Downton Abbey (Panství Downton) Hvězda ze Sense8 zavítá na panství Downton

Hvězda ze Sense8 zavítá na panství Downton

Hvězda ze Sense8 zavítá na panství Downton

Filmové pokračování seriálu Downton Abbey se vrátí s téměř všemi hlavními herci. K nim se však přidá i pár nových a nejvýraznějšími budou již dříve zmíněná Imelda Staunton a druhou bude herečka Tuppence Middleton, kterou můžete znát ze seriálu Sense8.

4 0
26.7.2019

Anglická herečka Tuppence Middleton (Sense8) si zahraje postavu jménem Lucy Smithová, a bude komornou Lady Bagshawové (Imelda Staunton), která na panství Downton přijíždí jako předvoj královské návštěvy. Herečka také prozradila, že její postavu čeká románek na panství a jak jsme mohli vidět už v traileru, bude se s největší pravděpodobností jednat o Toma Bransona, který je vdovcem po Sybil Crawleyové. A jaké vlastně pro herečku bylo podílení se na Downtonu?

Tento projekt má tak ikonické obsazení. Při čtení scénáře bylo naprosto úžasné vidět všechny ty tváře, které jsem po mnoho let obdivovala. Jednalo se o skvělou zkušenost. Zároveň se ale i trochu bojíte jít do něčeho tak velkého. Máte strach, že vaši postavu fanoušci nepřijmou a že se cokoliv může pokazit. Ale dostala jsem vřelé přivítání od ostatních herců, kteří byli rádi, že mezi sebou vidí i nové tváře, jejichž postavy ovlivní životy těch jejich vlastních, které byly na obrazovkách po mnoho let. Dodává to projektu novou dávku energie.


(Tuppence jste mohli v posledních letech vídat jako Riley v seriálu Sense8.)

Zároveň potvrdila herečka Lily James, že se její postava Rose nevrátí, jelikož by její návrat ani nedával smysl (Rose totiž odjela žít do New Yorku). Pokud jste tedy v její účast doufali, musíme vás zklamat.

Zdroj: HelloMagazine
Foto: Netflix

Znáte Tuppence Middleton? Jste rádi, že ji uvidíte v tomto projektu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Na jaké staré a nové tváře se v pokračování můžete těšit?

Na jaké staré a nové tváře se v pokračování můžete těšit?

Do premiéry filmového pokračování Downton Abbey zbývá téměř týden a pokud vás zajímá, jaké nové postavy uvidíte a zda se do filmu vrátí všechny seriálové hlavní postavy, je tento článek pro vás.

Reklama

Nejoblíbenější členové služebnictva

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás