Downton Abbey (Panství Downton) Sybil Crawleyová

Sybil Crawleyová

Sybil Crawleyová

Nejmladší dcera Roberta a Cory Crawleyových.

Sezóny 3
2010 - 2012

Základní informace:

  • Celé jméno: Sybil Cora Bransonová (rozená Crawleyová)
  • Rok narození: 1895
  • Současná rezidence: panství Downton, Yorkshire, Anglie
  • Dočasná rezidence: dům Bransonových, Dublin, Irsko
  • Rodinná příslušnost: Crawleyovi, Bransonovi
  • Titul: Lady

Rodinní příslušníci:


Sybil je nejmladší dcerou Roberta a Cory Crawleyových. Všichni v domě, jak rodina tak i služebnictvo, ji považují za toho nejmilejšího a nejlaskavějšího člena rodiny. Zajímá se o druhé, pečuje o ně a pomáhá jim (během války se dokonce rozhodne stát zdravotní sestrou). Má své vlastní názory na politiku a nesouhlasí s rozdíly v postavení mezi lidmi, a proto jedná se služebnictvem jako se sobě rovnými. Díky tomu se i sbližuje s šoférem Tomem Bransonem, který pochází z Irska a má také své politické názory, které se v mnohém podobají těm Sybiliným. Jejich pouto dojde až k tomu, že se rozhodnou vzít, a to i přes nesouhlas její rodiny. Když jí navíc rodiče přinutí vybrat si mezi nimi a životem privilegovaných a na druhé straně Tomem a obyčejným životem, vybere si raději lásku.

Společně odjedou do Irska, ale později se kvůli místním nepokojům vrátí a urovnají své vztahy s Crawleyovými. Avšak během porodu své dcery má Sybil komplikace a důsledkem toho umírá. To ochromí celou domácností, avšak na druhou stranu to přiměje rodinu se semknout více k sobě, což zahrnuje i Toma, který se do této chvíle netěšil vřelému přijetí od Roberta. Na Sybilinu památku pojmenuje Tom jejich dceru po ní.

Foto: ITV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TaLu

Škoda, že nebylo možné sledovat další vývoj postavy, ale tak to někdy v životě i seriálech chodí.

26.10.2015 | 19:48:52

Nepřehlédněte

Druhý film je oficiálně potvrzen, uvidíme ho o Vánocích

Druhý film je oficiálně potvrzen, uvidíme ho o Vánocích

Po čtyřech letech od konce seriálu se naše oblíbené postavy vrátily v celovečerním filmu, který zaznamenal velký úspěch. Už tehdy tvůrce Downtonu Julian Fellowes zmínil, že by se nebránil dalšímu filmu. A ten byl právě nyní potvrzen.

Reklama

Nejoblíbenější členové šlechty

Nejoblíbenější členové služebnictva

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás