Dr. Death
76/100 - 9×

Dr. Death

Pacienti vstupují na operační sál Dr. Christophera Duntsche na rutinní operace páteře a odcházejí trvale zmrzačení nebo mrtví. Do boje proti doktorovi se vydávají dva kolegové chirurgové a mladý asistent okresního prokurátora, aby ho zastavili v jeho praktikách.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Peacock | 60 minut
žánr
Drama, Lékařský, Thriller

Ke druhé sezóně se připojuje pět nových herců

Ke druhé sezóně se připojuje pět nových herců

Společnost Peacock zveřejnila další jména, která se přidají k obsazení pro druhou sezónu seriálu Dr. Death. Druhá sezóna antologického seriálu bude vyprávět příběh tzv. Miracle Mana, který vychází z třetí série podcastu Wondery.

2 0
26.1.2023

Paolo Macchiarini, kterého hraje Edgar Ramirez, je okouzlující chirurg, proslulý svými inovativními operacemi, které mu vynesly přezdívku Zázračný muž. Když ho investigativní novinářka Benita Alexander (Mandy Moore) osloví kvůli článku, hranice mezi osobním a profesním životem se začne tenčit a navždy změní její život. Zatímco se dozvídá, jak daleko je Paolo ochoten zajít, aby ochránil svá tajemství, skupina lékařů na druhém konci světa učiní vlastní šokující objevy, které zpochybní vše, co se Paola týká.

K novým tvářím, které se ve druhé sérii objeví patří Rita Volk, Judy Reyes, Jack Davenport, Annika Boras a Sandra Andreis. K dříve oznámenému obsazení 2. série patří Luke Kirby, Ashley Madekwe a Gustaf Hammarsten.

Zleva: Rita Volk, Judy Reyes, Jack Davenport, Annika Boras and Sandra Andreis

První sezóna seriálu Dr. Death, která vychází z první série populárního podcastu Wondery, zkoumala příběh texaského neurochirurga Dr. Christophera Duntsche (Joshua Jackson), který během své kariéry zmrzačil nebo zabil 33 z 38 pacientů. Seriál byl nominován na cenu Critics Choice Award za nejlepší limitovaný seriál.

Druhá série pochází z dílny showrunnerky, scenáristky a výkonné producentky Ashley Michel. Patrick Macmanus, který působil jako showrunner, scenárista první sezóny seriálu, bude v rámci své smlouvy s UCP produkovat druhou sezónu prostřednictvím své společnosti Littleton Road Productions. Deadline exkluzivně oznámil, že o režii se podělí Jennifer Morrison a Laura Belsey. Morrison bude režírovat epizody 1 až 4, Belsey epizody 5 až 8.

Foto: ITV Studios

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama