Dracula (Drákula)
77/100 - 61×

Dracula(Drákula)

Příběh odehrávající se v 19. století líčí Drákulovu cestu za pomstou. Cestu během níž bude prolita krev jeho nepřátel a během níž se mu podaří najít jeho ztracenou lásku.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 43 minut
žánr
Historický, Hororový, Mysteriózní
hrají
Jessica De Gouw (Mina Murray), Nonso Anozie (R. M. Renfield), Thomas Kretschmann (Abraham Van Helsing), Jonathan Rhys Meyers (Alexander Grayson), Oliver Jackson-Cohen (Jonathan Harker), Victoria Smurfit (Lady Jayne Wetherby), Katie McGrath (Lucy Westenra), Ben Miles (Pan Browning)

S01E03: Goblin Merchant Men

S01E03: Goblin Merchant Men

Grayson se snaží zjistit, zda Lady Jayne pracuje pro Řád draka jako lovec upírů. Lucy léčí Minino zlomené srdce absintem, romantikou a vírem bohémského Londýna. Grayson intrikuje proti lordu Laurentovi a získá mu nové nepřátele.

8.11.2013
2 960 000
43 minut

Základní info:

Scénář: Harley Peyton
Režie: Andy Goddard

V hlavních rolích:

Jonathan Rhys Meyers (Dracula | Alexander Grayson | Vlad Tepes), Jessica De Gouw (Mina Murray / Ilona), Nonso Anozie (R. M. Renfield), Ben Miles (Pan Browning), Oliver Jackson-Cohen (Jonathan Harker), Thomas Kretschmann (Abraham Van Helsing), Katie McGrath (Lucy Westenra), Victoria Smurfit (Lady Jayne Wetherby)

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Vestci uz to maji spocitane.

10.11.2013 | 14:58:28
alexis

Konečně Dracula hodný svého jména. Žádná touha po spasení a jiné nesmysly, kterými ho poskvrnili filmoví tvůrci. Ten jeho úsměv při masakrování věštců mluvil za vše. Snad se to nezvrtne a nezačne nad Minou romanticky blábolit a cítit vinu. Lucy a její city k Mině překvapily, lesbické motivy jsou většinou podsouvány nezávislejší Míně.

9.11.2013 | 20:34:50
sa20sena

škoda veštcov, boli podarení :(

9.11.2013 | 18:29:19

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI

Filtr seriálů
Reklama