Dracula (Drákula)
77/100 - 61×

Dracula(Drákula)

Příběh odehrávající se v 19. století líčí Drákulovu cestu za pomstou. Cestu během níž bude prolita krev jeho nepřátel a během níž se mu podaří najít jeho ztracenou lásku.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 43 minut
žánr
Historický, Hororový, Mysteriózní
hrají
Jessica De Gouw (Mina Murray), Nonso Anozie (R. M. Renfield), Thomas Kretschmann (Abraham Van Helsing), Jonathan Rhys Meyers (Alexander Grayson), Oliver Jackson-Cohen (Jonathan Harker), Victoria Smurfit (Lady Jayne Wetherby), Katie McGrath (Lucy Westenra), Ben Miles (Pan Browning)

S01E06: Of Monsters and Men

S01E06: Of Monsters and Men

Browning chce všem dokázat, že to Grayson je upírem, který sužuje Londýn. Uspořádá zasedání představenstva venku na slunci. Grayson a Van Helsing se snaží získat poslední komponentu pro jejich bezdrátovou elektrickou technologii. Mezitím Mina a Harker dovršují svou lásku, aniž by tušili, že Lord Davenport plánuje zničit to, co Grayson miluje nejvíce… Minu.

6.12.2013
3 800 000
43 minut

Základní info:

Scénář: Katie Lovejoy
Režie: Nick Murphy

V hlavních rolích:

Jonathan Rhys Meyers (Dracula | Alexander Grayson | Vlad Tepes), Jessica De Gouw (Mina Murray / Ilona), Nonso Anozie (R. M. Renfield), Ben Miles (Pan Browning), Oliver Jackson-Cohen (Jonathan Harker), Thomas Kretschmann (Abraham Van Helsing), Katie McGrath (Lucy Westenra), Victoria Smurfit (Lady Jayne Wetherby)

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
jajush

Kvalita stoupá s každým dílem a tenhle to dokazuje

11.12.2013 | 9:04:51
Kothy

Konecne na dennim svetle :)

11.12.2013 | 1:13:39

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI

Filtr seriálů
Reklama