Dracula (Drákula) Jonathan Rhys Meyers: Mistr milostných scén

Jonathan Rhys Meyers: Mistr milostných scén

Jonathan Rhys Meyers: Mistr milostných scén

Jonathan své roli přidává na intenzitě a sexuální přitažlivosti, což způsobuje, že ho fanoušci milují i nenávidí zároveň. „Narodil jsem se pro roli Drákuly?“ ptá se sám sebe herec v interview pro britský Daily Star.


1 0
23.12.2013

Díky roli v Tudorovcích mu milostné scény nejsou cizí, což je asi dobře, protože Drákula má pro ženy slabost.

Milostné scény mi přijdou snadné. Musíte připustit, že při natáčení milostné scény, existuje pouze žena, se kterou se milujete. Myslím si, že je to jeden z darů, kterým jsem byl jako herec obdařen. V těchto chvílích jsem zcela zamilován. Nakonec musím vyjít z role a můžeme být znovu přáteli,“ popisuje šeptem herec.


Dále Jonathan zdůrazňuje, jak je pro něj oddělování herecké a jeho životní role důležité. „V průběhu produkce jsem přišel o dědu a jednoho z mých nejbližších přátel, takže jsem musel na pohřeb. Musel jsem ale sebrat všechny své emoce a předat je kameře, jak jen to šlo.“ V rozhovoru dále pokračoval popisováním Drákulových emocí. „Je poháněn láskou, ale také bolestí nad ztrátou manželky, kterou sledovat při upálení zaživa. I kdyby to byla staletí, stále ho to bude ničit.

Závěrem si postěžoval, jak nesnáší scény, kde se musí na někom krmit. „Pohlédl jsem na sebe jednou v zrcadle, byl jsem celý od krve a pomyslel jsem si: Wow, to není normální. Ale je to práce.“

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI