Dracula (Drákula) JRM: Tohle není Twilight

JRM: Tohle není Twilight

JRM: Tohle není Twilight

Jonathan Rhys Meyers se domnívá, že ‚Dracula‘ ukazuje upíry v jiném světle než ‚Twilight‘. Navíc má být pro jinou cílovou (věkovou) skupinu. Rozpovídal se v novém rozhovoru.


1 0
23.10.2013

36-ti letý herec se nám nově představí v desetidílném dramatu Dracula na stanici Sky Living. Vypadá to, že se nám představí jako „krev sající“ bestie, ale necítí tlak, neboť doufá, že cílové publikum touží po něčem jiném, než po romantickém fantasy příběhu.

V rozhovoru pro BANG Showbiz řekl: „Tohle není Stmívání, žádný chlapík s načesanými vlasy běhající kolem stromů. To je trochu pro malé holky, které jsou samy. Tohle je o tom, co skutečně znamená trpět pro lásku. Tu je to, co znamená, když vám všechno vezmou.“


Jonathan chválí úspěch ‚Twilight‘ ságy a ‚True Blood‘, ale připouští, že jeho nová show jim v ničem nekonkuruje, protože Dracula se zabývá skutečným životem.

Vysvětluje: " ‚True Blood‘ má skvělé publikum a chytrý nápad. ‚Twilight‘ má skvělé publikum a chytrý nápad. Ale my tohle neděláme. Máme něco mnohem dospělejšího. Nehledáme 14–15-ti leté diváky. Vidím to na od 26–35 do 45 let, ti skutečně vědí, co to znamená být rozvedený, přijít o dítě, o práci, být zamilovaný…"

Diskuze /2

Bobisudka

pravda pravdoucí :)

webmaster
4.11.2013 | 1:25:17
Ponine94

Škoda, že se trochu věkově vymykám jeho vizi, jsem mladší, než si Jonathan myslí, že by diváci měly být. :D Ale k dosažení dolní hranice mi zbývá „pouhých“ sedm let, to není tak špatné… :D Každopádně má pravdu, tohle není pro ty, co čekají slaďárnu typu Stmívání nebo Upířích deníků.

4.11.2013 | 18:20:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI