Dracula (Drákula) Katie McGrath: Být blond mě změnilo

Katie McGrath: Být blond mě změnilo

Katie McGrath: Být blond mě změnilo

Po pětileté roli čarodějky Morgany v britském seriálu Merlin, kde Katie dávala na odiv své havranní vlasy, se dostala do seriálu Dracula jako blondýnka. Jaká to změna. Katie si myslí, že změna barvy vlasů změnila ve skutečnosti i její osobnost.


1 0
28.12.2013

Kdo sledoval Merlina až do konce, pamatuje si Katie / Morganu právě takto. Málokdo ví, že herečka je rozená blondýnka.

Bylo zvláštní stát se blondýnkou,“ říká Katie. „Nešla jsem do práce dříve, než jsem si nasadila paruku. Pak se mnou lidé zacházeli jinak. Nějak se mi změnila i chůze. Jako blondýna jsem se jaksi potácela, když jsem spěchala. Bylo to divné.“ Dále dodává, že nošení paruky není nic příjemného.


V seriálu Dracula hraje Lucy Westenru. „Lucy je velmi společenská dívka. Je z vyšší třídy, inteligentní a zvyklá být středem pozornosti. Ačkoli je seriáln nazván Dracula, není to přímoo upírech, ale o vztazích mezi všemi postavami. Je to příběh o pomstě, lásce a konfliktech, Což je skvělé, protože můžete fandit komukoli, i když se ve všech najdou temnější prvky.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI