Dracula (Drákula)
77/100 - 61×

Dracula(Drákula)

Příběh odehrávající se v 19. století líčí Drákulovu cestu za pomstou. Cestu během níž bude prolita krev jeho nepřátel a během níž se mu podaří najít jeho ztracenou lásku.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 43 minut
žánr
Historický, Hororový, Mysteriózní
hrají
Jessica De Gouw (Mina Murray), Nonso Anozie (R. M. Renfield), Thomas Kretschmann (Abraham Van Helsing), Jonathan Rhys Meyers (Alexander Grayson), Oliver Jackson-Cohen (Jonathan Harker), Victoria Smurfit (Lady Jayne Wetherby), Katie McGrath (Lucy Westenra), Ben Miles (Pan Browning)

NBC ještě čeká, než vyloží karty na stůl.

NBC ještě čeká, než vyloží karty na stůl.

Nonso Anosie (Renfield) poskytl rozhovor Digital Spy. Pohovořil o své postavě v seriálu ‚Dracula‘, finále 1. série a současné situaci, kdy se čeká na zpečetění osudu seriálu. Rozhovor obsahuje spoilery k případné 2. sérii.

2 0
13.2.2014

Charismatického Renfielda si fanoušci seriálu oblíbili. Pravá ruka Alexandra Graysona prokazovala svou loajalitu až do konce…

Britský herec Nonso Anozie je stejného mínění. „Renfield byl věrný až do konce. Není to postava, u které bychom se měli bát ztráty loajality; naopak bychom se měli bát spíše toho, jak nepředvídatelný může být. Dokonce tváří v tvář jisté smrti byl neochvějný a nebylo třeba pochyb o jeho oddanosti.

Právě Renfieldova spolehlivost ho vynesla mezi nejoblíbenější postavy seriálu. Herec k tomu říká: „Myslím si, že diváci se ztotožnili s jeho věrností, věrností Drákulovi. Lidé skutečně fandili Drákulovi, aby dosáhl svého cíle. Což byla pro seriál velká výzva, přece jen jde o ‚antihrdinu‘ sajícího krev a měli byste ho nenávidět. Ale Jonathan Rhys Meyers odvedl tak dobrou práci, že vytvořil prostor pro Renfielda a usnadnil mu jeho roli ďáblova advokáta a věrného přítele, který mu pomáhal řídit správný směr.“

Herec dále zmiňuje, že by byl rád za pokračování. Dokonce to dle jeho slov vypadá na pokračování Renfieldova příběhu. Neviděli jsme jeho smrt, ale pouze vážné zranění. Kdyby mu někdo včas pomohl, přežil by. To by otevřelo dveře pro scénáře vlastního Renfieldova příběhu i mimo spolupráci s Drákulou. „Existuje pro něj šance. Rád hraju klidného, tichého a soustředěného Renfielda, ale rád bych hrál temnější a divočejší scény – bylo by úžasné, kdyby se to stalo skutečností.“ Nonso Anosie by byl rád za více scén s Katie McGrath (Lucy). „Bylo by zajímavé sledovat, co se bude dít, když se v okolí objevil nový upír.“

O rozhodování ze strany NBC prozradil:NBC si drží karty pevně na hrudi, než je vyloží na stůl. Ale jsme s nimi pravidelně v kontaktu. Průběžně hovoříme s producenty o možné budoucnosti našich postav. Musíme jen počkat a uvidíme.“

Diskuze /7

Anabela12

Pěkné no :) Jsem zvědavá, jak se to vyvine :) JInak Renfield je i mojí nej posavou :)

13.2.2014 | 16:30:55
Xavik

To není možný, tohle prostě musí obnovit! :D

admin
13.2.2014 | 19:37:45
Mandula

Byla by škoda, kdyby to uťafli tak brzy…

14.2.2014 | 20:27:23
Ponine94

Snad bude pokračování… :)

14.2.2014 | 21:45:39
Luczaida

Doufám, že si karty u hrudi nebudou držet moc dlouho, ráda bych viděla příběh Lucy, když je teď ten upír. Napadlo mě, že by mohla díky nastalé situaci zabít Jonathana, pro mě jako postava v seriálu už nemá místo, ale co my víme :-)

21.2.2014 | 17:11:39
Ponine94

Tak jsem někde četla, že druhá série bude…

3.3.2014 | 7:17:11
Katherine.20

Chtěla jsem se zeptat, zda ta druhá série bude?

9.3.2014 | 19:34:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama