Dracula (Drákula) Seriálový Dracula na Blu-ray a jiný nově v kinech

Seriálový Dracula na Blu-ray a jiný nově v kinech

Seriálový Dracula na Blu-ray a jiný nově v kinech

Britský seriál stanice NBC vyšel nově na Blu-ray discích. Fanoušci si tak mohou v lepší kvalitě vychutnat celou 1. sérii, která je zároveň poslední. Příběh se alespoň vyhl zbytečnému natahování děje a fanoušci se dočkali uspokojivého konce. Mnozí jistě zaznamenali, že se od poloviny října v kinech promítá nové filmové zpracování – Drákula: Neznámá legenda. To je pro fanoušky dvojitá porce drákulovin v jednom týdnu.


2 0
19.10.2014

Na jediném Blu-ray disku čeká majitele 448 minutová série. Zatím v jazykové nabídce: angličtina, španělština, portugalština, francouzština.

K seriálu Dracula již není co dodávat, a tak jen pár vět ke kino-novince. Jakožto správná fanynka upířích příběhů jsem si na film zašla hned v premiérovém datu. Nebudu zde nikterak spoilerovat. Kdo bude chtít, na film si zajde anebo se na něj podívá při jiné příležitosti, a to už jen ze zvědavosti. Příběhy o nejrůznějších tajemsných mostrech jsou prostě taháky (ne vždy trháky). Nový Drákula je skutečně nový. Scénáristé Matt Sazama a Burk Sharpless přišli s modernějším příběhem Vlada Napichovače.


Filmu nechybí akce, romantika, drama a … a co by chybět mohlo jsou místy poněkud zvláštní dějové záchvěvy připomínající Twilight. Nebojte, těch bylo jen poskrovnu. K filmu láká poster, který hodnotím (a zdá se, že nejsem sama) jako výjev připomínající Johna Snowa na Zdi. Na druhou stranu proč ne, když si několik herců z Game of Thrones ve filmu skutečně zahrálo. Jen ten John tam teda chyběl… Luke Evans a'la Vlad ho nepochybně kvalitně nahradil. Tímto končím a zhlédnutí filmu doporučuji.

  • dracula-season-1-blu-ray-digital-hd-087-600-81fee10c2a715b43f777b3314a839c08.jpg
  • dracula-untold-review-possibly-should-have-stayed-that-way-wait-is-this-batman-0058e33806facf72a0796cc33f01023b.jpeg

Diskuze /3

Nalito

Bude druha seria! A pojde na Netflixe a snad sa bude dat stiahnut na nete :)

20.10.2014 | 16:49:58
pet121

Taky jsem to četla,že bude 2.série snad je to pravda

24.12.2014 | 14:37:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI