Dracula (Drákula) Victoria Smurfit jako sexy bojovnice

Victoria Smurfit jako sexy bojovnice

Victoria Smurfit jako sexy bojovnice

Irská herečka Victoria Smurfit hraje v seriálu ‚Dracula‘ Lady Jane. V upoutávkách jsme ji viděli při intimních scénách s Drákulou, stejně tak i při bojových scénách. Victoria ale umí spojit obojí v jedné scéně…


1 0
22.10.2013

Hollywoodský herec Jonathan Rhys Meyers dostal při natáčení výprask od herečky Victorie Smurfit. „V jedné chvíli jsme byli blízko sebe a já jí roztrhl svršek u dekoltu a na oplátku mě Victoria praštila přímo do obličeje. Na chvíli mě zaskočilo, jakou zlost projevila, ale pomohlo to scéně,“ říká JRM.

Victoria přidala scéně pár detailů, které jí přišly vhodné, přesto, že nebyly nařízeny. Nakonec se zeptala režie, zda to bude v pořádku, popisuje: „Řekli, jen do toho a my jsme pokrčili rameny a pomysleli si ‚OK‘. bylo to skvělé, protože jsme si s Jonem vybudovali vzájemnou důvěru a byli jsme na sebe skutečně schopni zaútočit.


V těchto dnech si lidé spojují ‚upíři = sex‘, ale my jsme mysleli spíše ‚upíři = utrpení‘. Tohle není další upíří drama pro teenagery.“

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI