Dracula (Drákula)
77/100 - 61×

Dracula(Drákula)

Příběh odehrávající se v 19. století líčí Drákulovu cestu za pomstou. Cestu během níž bude prolita krev jeho nepřátel a během níž se mu podaří najít jeho ztracenou lásku.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 43 minut
žánr
Historický, Hororový, Mysteriózní
hrají
Jessica De Gouw (Mina Murray), Nonso Anozie (R. M. Renfield), Thomas Kretschmann (Abraham Van Helsing), Jonathan Rhys Meyers (Alexander Grayson), Oliver Jackson-Cohen (Jonathan Harker), Victoria Smurfit (Lady Jayne Wetherby), Katie McGrath (Lucy Westenra), Ben Miles (Pan Browning)

Abraham Van Helsing

Abraham Van Helsing

Geniální profesor s chladným vystupováním, který je posedlý pomstou a nic pro něj není větší hrozbou než Dracula.

Sezóny 1
2013 - 2014

Abraham Van Helsing sice Drákulu nenávidí, ale větší touhu po pomstě cítí vůči Řádu Draka, jehož členové zavraždili jeho rodinu. Sám byl dříve jeho členem. Proto se s Drákulou spřáhne a snaží se mu pomáhat v jeho plánech proti Řádu. To on probudil upíra ze spánku a nyní vyrábí lék, který mu umožní chodit venku za slunečného dne.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
terry88

Borec

18.6.2014 | 23:17:14
Kothy

zradce

28.1.2014 | 14:05:42

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama