Dracula (Drákula) Upoutávka k epizodě 1x03: Goblin Merchant Men

Upoutávka k epizodě 1x03: Goblin Merchant Men

Upoutávka k epizodě 1x03: Goblin Merchant Men

NBC připravilo k nové epizodě romantickou upoutávku, která příliš nenahlíží na chystaný děj dílu, ale prozradím, že se můžeme těšit na nešťastnou Minu, která bude utápět svůj žal v bohémských radovánkách a na Graysona, který bude pokračovat v pátrání po stopách Řádu Draka.

1 0
7.11.2013

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

Ponine94

Ten začátek… vypadá skoro jako flashback na domu strávenou v Tolotu…

#2 sahyna
8.11.2013 | 11:42:06
8.11.2013 | 18:42:13
Ponine94

#2 sahyna: Jedná se o jedno z období Vladova lidského života (asi to nebude ono, ale prostě mi to tady přijde podobné). Bylo mu něco mezi 16 a 17 lety, byl poslán do „školy“ mučení v Tolotu (pravděpodobně někde na území Turecka, když ho tam poslal turecký sultán Mehmed II., nemohlo to být zas tak daleko). Vlad ale mučit odmítal, poté, co viděl, jak umučili muže z jeho rodného Rumunska… Zdálo se to téměř jako výsměch Ježíši Kristu, když ho napíchli na kůl a poté mu sbili nohy hřeby. Však také ten muž byl křesťan. A když Vlad odmítal mučit, mučili oni jeho. Ovšem, heslo „Mučíme jiné, aby oni nemučili nás“ se jim nějak nevyvedlo, když později v dospělosti ve své krutovládě zaměřil svoji nenávist právě proti Turkům… Ale proč? To už má zase asi trochu jiný spouštěcí akt, pravděpodobně to všechno začalo, když zabili jeho otce Vlada Dracula a staršího bratra Mirceu… Přesnost těchto informací je mizivá, já tohle vše vyčetla z beletristické biografie od C. C. Humphreyse, která nese název „Vlad: poslední zpověď“. Každopádně je to založeno na historických faktech, která potvrzená jsou a tak ta kniha není zas takový nesmysl, řekla bych…

9.11.2013 | 8:35:31
Ponine94

#2 sahyna: Každopádně se mi zdá, že v traileru jde o vzpomínku na přeměnu v upíra. Jen to prostě vypadalo podobně.

9.11.2013 | 8:37:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Dracula končí 1. sérií

Stanice NBC neobjednala 2. sérii, a tak seriál Dracula končí po deseti epizodách. Na rozdíl od jiných seriálových fanoušků však můžeme být spokojeni. Sice se nedočkáme pokračování, ale dostalo se nám úžasné série, zvláště pak jejího zakončení, kdy byla vyřešena hlavní zápletka.

Reklama

Náhodná fotka z finálové epizody

Náhodná fotka z finálové epizody

Hlídejte si nás

OSLAVENCI