Dragons (Jak vycvičit draky)
96/100 - 70×

Dragons(Jak vycvičit draky)

Poté, co Škyťák zjistí, že lze trénovat draky, se zdá, že je ostrov Blp v bezpečí. Vikingové však zjišťují, že existuje mnoho druhů draků, a vydávají se prozkoumat svět. Přitom všem musí však bojovat i se svými nepřáteli.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Cartoon Network, Netflix | 22 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Jay Baruchel (Škyťák), America Ferrera (Astrid), Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha), Zack Pearlman (Snoplivec), Andree Vermeulen (Rafana), T.J. Miller (Ťafan), Nolan North (Kliďas), Chris Edgerly (Tlamoun), Mae Whitman (Heather), David Faustino (Dagur), Angela Bartys (Gothi), Alfred Molina (Viggo), J. B. Blanc (Ryker),

Na Vánoce opět s draky

Na Vánoce opět s draky

Nedávno bylo oznámeno, že se dočkáme dalšího seriálu ze světa Draků, tentokrát s názvem Dragons: The Nine Realms, který přiletí již v prosinci. A o čem seriál bude?

6 0
6.11.2021

Nový seriál Dragons: The Nine Realms se odehrává v moderní době, kdy už všichni na existenci draků zapomněli a jsou pro ně pouhou legendou, dokud se neobjeví v zemi obrovská puklina. Kvůli tomuto geologickému jevu se sjedou vědci z celého světa, aby tento záhadný fenomén prozkoumali.

Díky tomu se na místo dostane skupinka dětí, jejichž rodiče se tímto jevem zabývají, a odhalí, co se opravdu v puklině ukrývá. Poprvé po dlouhé době se tak lidé setkají s draky. Jejich existenci však děti musí držet v tajnosti.

(Povede se nový seriál?; Foto: DreamWorks)

Seriál se odehrává 1300 let po posledním filmu. Díky takto velkému časovému skoku bude možné vytvořit bohatou historii draků a tedy i nové druhy, které se vyvinuly z těch původních. A protože jsou draci zasazeni v moderní době, bude zde úplně nové prostředí.

Zároveň to ale i otevírá svět pro možné spin-offy. Seriál může čerpat z příběhů, které se odehrály ve filmech, ale zároveň může odhalit i příběhy, které nastaly po těchto událostech. Každopádně budeme sledovat, jak se draci a lidé budou sbližovat a budovat si znovu mezi sebou vztahy.

Premiéra nového seriálu bude 23. prosince 2021 a první série se bude skládat ze šesti epizod.

Podívejte se na upoutávku k seriálu:

Thumbnail Play icon

Zatím známe jméno jen jednoho herce, který se bude podílet na dabingu. Jde o Jeremyho Shadu (Adventure Time), který bude jezdit na drakovi připomínajícím Bezzubku. Showrunnerem a výkonným producentem se stal John Tellegen (Dragons: Race to the Edge).

Dáte novému seriálu Dragons: The Nine Realms šanci?

Diskuze /1

Mannanaj

To vypadá zajímavě. Těším se.

9.11.2021 | 19:23:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nepřehlédněte

Čeká nás vánoční speciální díl draků

Čeká nás vánoční speciální díl draků

I letos se můžeme v zimě těšit na speciální krátký film, který bude odvysílán 3. prosince. Bude se odehrávat po událostech třetího filmu, takže se můžeme těšit na obyvatele Nového Blpu, ale i na Bezzubku a jeho družku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama