Dragons (Jak vycvičit draky) Grafan

Grafan

Grafan

Bratranec Ťafana a Rafany.

Sezóny 3
2017 - 2018

Grafan patří do rodiny Thorstonů a je bratrancem Ťafana: a Rafany. Jeho bratranec, Ťafan, je z něj vždy unášený a těší se na jeho návštěvy, protože jej považuje za svého hrdinu. Naopak Rafana už z něj tak nadšená není a vždy ho bere jako nějakého vetřelce.

Tento Viking se natolik podobá Ťafanovi, že se za něj může i převléct a nikdo by nepoznal rozdíl. Prozradí se však svým chováním, protože se chová trochu jinak než jeho bratranec. Grafan se liší od Ťafana oblečením a helmou, tím, že má vlasy přehozeny na záda a stojí vzpřímeněji. Ti dva mají také stejný hlas, akorát Grafan ho má víc nakřápnutý.


Tento Viking se pyšní tím, že když byl ještě malý, tak dokázal několikrát v boji porazit svého bratrance. Zdá se tedy, že jsou s Ťafanem zhruba stejně staří. Grafan je však o něco chytřejší než jeho bratranec. Jako prvnímu se mu také podařilo ukrást draka jeho majiteli. Kromě toho vždy vypráví ostatním neuvěřitelné příběhy o věcech, které zažil na svých cestách.

Grafan se objevil v…

  • Dragons: Race to the Edge

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nepřehlédněte

Čeká nás vánoční speciální díl draků

Čeká nás vánoční speciální díl draků

I letos se můžeme v zimě těšit na speciální krátký film, který bude odvysílán 3. prosince. Bude se odehrávat po událostech třetího filmu, takže se můžeme těšit na obyvatele Nového Blpu, ale i na Bezzubku a jeho družku.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás