Dragons (Jak vycvičit draky) Gustav Larson

Gustav Larson

Gustav Larson

Mladý Viking, jehož vzorem je Snoplivec.

Sezóny 6
2013 - 2018

Gustav je mladík, který je věrný a oddaný své matce i navzdory tomu, že ho vyměnila za Kámen štěstí. Tento Viking obdivuje "Snoplivce ":character:2651 a jeho schopnost trénovat draky, proto si také pořídil stejného draka jako on a pojmenoval ho Seták. Kromě toho ještě svůj vzor často napodobuje. Mladík se však na rozdíl od Snoplivce snadněji vystraší.

I přesto, že je tak mladý, rozhodl se stát za každou cenu Dračím jezdcem a nejedenkrát se vplížil do Dračí akademie. Gustav často přeceňuje své schopnosti, což se mu mnohdy vymstí a způsobí tak jenom potíže.


Mimo to se také snaží dělat věci po svém místo toho, aby spolupracoval s ostatními. Dělá to hlavně proto, aby si dokázal, že je dobrý v tom, co dělá. Toto jeho chování jej opět často zavede do maléru a ostatní jej musí zachraňovat.

Gustav je nejmladším cvičitelem draků na Blpu. Snoplivec začal Gustava trénovat jako svého nástupce, když byl přesvědčený, že zemře. Díky této zkušenosti se Gustav rozhodl vycvičit svého vlastního Děsovce obludného.

Později se stal s několika dalšími obyvateli Blpu pomocnými jezdci na dracích, které mají chránit ves, když jsou Dračí jezdci pryč, a které vycvičila Astrid. Gustav byl zvolen velitelem této pomocné letky, a tak lze předpokládat, že se ostatní Vikingové řídí jeho rozkazy. Malý Viking je navíc zdatným jezdcem na ovcích a je i mazaný.

Gustav Larson se objevil v…

  • Dragons: Riders of Berk
  • Dragons: Defenders of Berk
  • Dragons: Race to the Edge

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nepřehlédněte

Čeká nás vánoční speciální díl draků

Čeká nás vánoční speciální díl draků

I letos se můžeme v zimě těšit na speciální krátký film, který bude odvysílán 3. prosince. Bude se odehrávat po událostech třetího filmu, takže se můžeme těšit na obyvatele Nového Blpu, ale i na Bezzubku a jeho družku.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás