DROP
100/100 - 1×

DROP(DРОП)

DROP je o vašich přátelích Vladovi, Markovi, Anie a Artëmovi. Není o žádném lyceu v centru města, ale o obyčejné škole bez nějakých parádiček. Příběhy jsou založené na skutečných událostech, bez pozlátka, patosu a dlouhých rozprav. Je to příběh o krutosti a jejích následcích.

Rusko | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Youtube | 17 minut
žánr
Drama, Thriller

Druhá polovina série začíná

Druhá polovina série začíná

Na Youtube můžete sledovat ruský seriál DROP, který se začal vysílat na konci července. Seriál poukazuje na problémy jako jsou šikana, psychické vydírání či homofobie, které mohou dovést člověka k hrůzným činům.

0 0
10.8.2021

Možná jste to už v průběhu léta zaznamenali a možná ještě ne, ale na Youtube pravidelně vychází nový na Ukrajině točený ruský seriál DROP (v originále DROП), který zde naleznete i s českými titulky. DROP by se dal přirovnat k seriálům jako 13 Reasons Why či Skam a řeší se v něm různá závažná témata, která jsou ještě i v dnešní době na Ukrajině tabu.

Nyní už můžete sledovat první čtyři díly z osmi, které budou tvořit první řadu, a hlavního slova se v nich ujaly čtyři postavy – Vlad, Mark, Ania a Artëm. Každému z nich bude věnována ještě jedna epizoda v druhé polovině řady, které budou na Youtube kanále zveřejněny v týdenním intervalu. Pátý díl si odbyl svou premiéru včera večer a zaměřil se opět na postavu Vlada. Epizod 5 až 8 jsme se správně měli už dočkat dříve, ale kvůli právním sporům ohledně použité grafiky u názvu dnů a časů, kdy se děj odehrává, se ani nevědělo, jestli budou zbylé díly odvysílány. Vše se ale nakonec vyřešilo, žlutá barva se nahradila za bílou a místo konkrétních dnů se v dílech nachází počet dnů, který do přítomnosti (tedy útoku na škole) zbývá (v českých titulcích však můžete pořád nalézt původní formát).


Níže se můžete nejprve podívat na propagační upoutávku k seriálu, v níž lze vidět pětičlennou partu kluků, a dále na upoutávku k druhé polovině řady, v jejichž dílech bude postupně odtajňováno, co povede k útoku ve škole a co zajímavého se děje v životě oněch čtyř hrdinů tohoto seriálu.

Thumbnail Play icon

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů
Reklama