The Dropout (Kauza Theranos)
88/100 - 5×

The Dropout(Kauza Theranos)

Elizabeth Holmes se pokouší o revoluci ve zdravotnictví. Ukončila studium na vysoké škole a snaží se založit technologickou společnost, která lidem sdělí veškeré informace o jejich zdraví, a to jen z několika kapek krve. Seriál byl natočen podle skutečné události a díky stejnojmennému podcastu The Dropout.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Životopisný
hrají
Amanda Seyfried (Elizabeth Holmes), Naveen Andrews (Sunny Balwani), Laurie Metcalf (Phyllis Gardner), William H. Macy (Richard Fuisz), Stephen Fry (Ian Gibbons), Sam Waterston (George Shultz), Dylan Minnette (Tyler Shultz), Camryn Mi-young Kim (Erika Cheung)
redaktoři
fifakovaterka

S01E01: I'm in a Hurry

S01E01: I'm in a Hurry

Elizabeth Holmes, optimistická a odhodlaná mladá žena, odchází ze Stanfordu, aby se věnovala novému slibnému projektu pro testování krve.

cz sk
3.3.2022
50 minut

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Dobre sa to rozbehlo – ukazuje to jej detstvo, pád Enronu a dopad na rodičov, štúdium, vždy bola outsiderom, myslela inak, ako väčšina ľudí. Škoda, že nezostala na škole…mohla vytrvať, nič by jej neuniklo a možno by prišla na niečo iné, alebo lepšiu verziu toho, čo jej skrslo v hlave.

26.11.2022 | 11:27:52

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama