The Dropout (Kauza Theranos)
88/100 - 5×

The Dropout(Kauza Theranos)

Elizabeth Holmes se pokouší o revoluci ve zdravotnictví. Ukončila studium na vysoké škole a snaží se založit technologickou společnost, která lidem sdělí veškeré informace o jejich zdraví, a to jen z několika kapek krve. Seriál byl natočen podle skutečné události a díky stejnojmennému podcastu The Dropout.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Životopisný
hrají
Amanda Seyfried (Elizabeth Holmes), Naveen Andrews (Sunny Balwani), Laurie Metcalf (Phyllis Gardner), William H. Macy (Richard Fuisz), Stephen Fry (Ian Gibbons), Sam Waterston (George Shultz), Dylan Minnette (Tyler Shultz), Camryn Mi-young Kim (Erika Cheung)
redaktoři
fifakovaterka

S01E02: Satori

S01E02: Satori

Elizabeth potřebuje peníze a ukazuje tak svou začínající technologii investorům ze Silicon Valley. Ve Švýcarsku je nucena učinit těžké rozhodnutí.

cz sk
3.3.2022
50 minut

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Páčilo sa mi, ako ju hecovali na lodi, pravda je, že nikto nemá rád neistých a nerozhodných ľudí, preto ten hec…ukázalo to aj drsnú stranu biznisu – treba zaujať ľudí hneď, inak je to dopredu stratené stretnutie a čas…ale zas niečo vedela zachrániť víziou a prehľadom v danej oblasti, veľmi pekné momenty…nechápem však toho jej bohatého priateľa – mohol jej na nejaký čas pomôcť on a keby si boli na 100% istý „krabičkou“, mohli ísť prezentovať na vyššie miesta reálne výsledky. Takto to uponáhľali a dostalo ich to tam, kde sa ocitli…:/

26.11.2022 | 11:31:35

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama