The Dropout (Kauza Theranos)
88/100 - 5×

The Dropout(Kauza Theranos)

Elizabeth Holmes se pokouší o revoluci ve zdravotnictví. Ukončila studium na vysoké škole a snaží se založit technologickou společnost, která lidem sdělí veškeré informace o jejich zdraví, a to jen z několika kapek krve. Seriál byl natočen podle skutečné události a díky stejnojmennému podcastu The Dropout.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Životopisný
hrají
Amanda Seyfried (Elizabeth Holmes), Naveen Andrews (Sunny Balwani), Laurie Metcalf (Phyllis Gardner), William H. Macy (Richard Fuisz), Stephen Fry (Ian Gibbons), Sam Waterston (George Shultz), Dylan Minnette (Tyler Shultz), Camryn Mi-young Kim (Erika Cheung)
redaktoři
fifakovaterka

S01E03: Green Juice

S01E03: Green Juice

Jak se Theranos rychle rozrůstá, Elizabethiny technologie se snaží udržet tempo a členové správní rady jsou stále ostražitější vůči jejímu tajnůstkářskému chování. Sunny zvažuje vstup do společnosti.

cz sk
3.3.2022
50 minut

Foto: HuluHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Buboflies

Začína byť trochu psycho (čo má znamenať ten hlas?) a celé jej to prerastá cez hlavu…ten záver bol fajn, ale pochybujem, že sa tým niečo zlepší…

28.11.2022 | 15:18:49

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama