The Dropout (Kauza Theranos)
88/100 - 5×

The Dropout(Kauza Theranos)

Elizabeth Holmes se pokouší o revoluci ve zdravotnictví. Ukončila studium na vysoké škole a snaží se založit technologickou společnost, která lidem sdělí veškeré informace o jejich zdraví, a to jen z několika kapek krve. Seriál byl natočen podle skutečné události a díky stejnojmennému podcastu The Dropout.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Životopisný
hrají
Amanda Seyfried (Elizabeth Holmes), Naveen Andrews (Sunny Balwani), Laurie Metcalf (Phyllis Gardner), William H. Macy (Richard Fuisz), Stephen Fry (Ian Gibbons), Sam Waterston (George Shultz), Dylan Minnette (Tyler Shultz), Camryn Mi-young Kim (Erika Cheung)
redaktoři
fifakovaterka

Elizabeth Holmes

Elizabeth Holmes

V roce 2003 založila a byla generální ředitelkou společnosti Theranos zabývající se zdravotnickými technologiemi, jejíž cena prudce vzrostla poté, co společnost prohlásila, že způsobila revoluci v testování krve tím, že vyvinula metody, které by mohly využívat jen malé objemy krve, jako po píchnutí do prstu. Forbes jí jmenoval nejmladší a nejbohatší miliardářkou v Americe. Velmi ambiciózní a cílevědomá, firma a úspěch pro ní znamenají více než lidé.

Sezóny 1
2022 - 2022

Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama