Dungeons & Dragon
0/100 - 0×

Dungeons & Dragon

Seriál, který se bude věnovat prostředí ze hry Dungeons & Dragons, kde se budou objevovat lidé, elfové, orkové a další fantastické bytosti, které se účastní válek, honby za pokladem a tažení.

USA | 2024 | Objednán pilot
vysílání
1 sezóna | Paramount+
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy

Dungeons & Dragons se dočkáme i v seriálovém zpracování

Dungeons & Dragons se dočkáme i v seriálovém zpracování

Na konci března se dočkáme filmu Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves. Co ale nevíte, že Paramount+ objednal první řadu s osmi epizodami, která se také bude týkat oblíbené hry Dungeons & Dragons.

3 0
24.1.2023

Tvůrce filmu Red Notice Rawson Marshall Thurber napsal pilotní scénář a bude režírovat první epizodu seriálu, který vznikne v koprodukci společností eOne a Paramount Pictures. eOne se projektu ujalo v listopadu, přičemž o něj projevilo zájem více zájemců a nakonec jej v konkurenčním boji získala společnost Paramount+. Společnosti eOne a Paramount Pictures spolupracují na seriálu Dungeons & Dragons poté, co se podílely také na koprodukci a spolufinancování připravovaného filmu Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves, který bude mít premiéru 30. března. Na Paramount+ se série Dungeons & Dragons připojí k adaptaci videohry Halo, která patří k nejoblíbenějšímu seriálu streamera.

Adaptace Dungeons & Dragons pro televizní zpracování je po akvizici společnosti Hasbro v roce 2019 hlavním cílem společnosti eOne pod vedením Michaela Lombarda. Seriál je označován za nejrozsáhlejší televizní projekt studia, který by mohl odstartovat vesmír Dungeons & Dragons zahrnující několik scénářových i nescénářových pořadů.

Hra D&D, jedna z klíčových franšízových značek společnosti Hasbro pocházející od Wizards of the Coast, ve které se lidé, elfové, orkové a další fantasy bytosti účastní válek, honby za pokladem a tažení, je řízena hostitelem, známým jako Dungeon Master, a používá charakteristické vícestěnné kostky. Od jejího prvního uvedení na trh před 49 lety si D&D zahrálo více než 50 milionů fanoušků, včetně videohry a živého vysílání na Twitchi a YouTube. Deskovou hru také v poslední letech proslavil seriál Stranger Things.

Těšíte se na filmové či seriálové zpracování? Hráli jste někdy Dračí doupě?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama