Dynasty (2017) (Dynastie) Epizody - Sezóna 4

Epizody - Sezóna 4

 • S04E01: That Unfortunate Dinner

  S04E01: That Unfortunate Dinner

  Fallon a Liam plánují svoji svatbu, ale bez vyžádání se jim do toho vměšuje Alexis, což ve Fallon vyvolává o ní pochybnosti. Alexis a Jeff se fotografují, aby oznámili svůj status „mocného páru“. Dominique naráží se svou novou módní řadou na problémy a obrací se pro pomoc k někomu nečekanému. Blake je odhodlaný napravit svůj vztah s Cristal a Culhane dává radu Samovi ohledně jeho současné situace. Anders trochu zapátrá a šokuje ho, co objeví a když se Adam přizná Kirby, čeká ho překvapivý výsledek.

  7.5.2021
  42 minut
 • S04E02: Vows Are Still Sacred

  S04E02: Vows Are Still Sacred

  Svatební den Fallon a Liama je tady a Blake si s Fallon promluví jako otec s dcerou, avšak k jejímu překvapení se nejedná o otcovskou svatební radu. Blake se snaží dostát svým závazkům, ale když se zdá, že všechno stojí proti němu, vyhledá pomoc u Cristal. Pro Alexis se zřejmě vše mění v její prospěch, nicméně Dominique má další eso ve svém rukávu. Sam činí velké romantické gesto a Adam hostí nečekaného návštěvníka.

  14.5.2021
 • S04E03: The Aftermath

  S04E03: The Aftermath

  Fallon a Liam se připravují na svůj další krok a když se jim do cesty postaví nepředvídatelné překážky, přijde Fallon s kreativním plánem. Zdá se, že Jeff a Alexis dospěli k dohodě, ale Jeff je nadále podezřívavý a vyhledá pomoc u Culhanea. Cristal činí překvapivé rozhodnutí.

  21.5.2021

Stav titulků

Epizoda S04E01: That Unfortunate Dinner

cz50%

Titulky pro vás připravují: @Daniela97 a @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Nepřehlédněte

Carringtonovi z obrazovek jen tak nezmizí

Carringtonovi z obrazovek jen tak nezmizí

Ačkoliv ještě čtvrtá série ani nezačala, už nyní si můžou Carringtonovi oddechnout, jelikož The CW oznámilo, že prodlužuje seriál pro pátou sérii. Přestože na domovské stanici seriál sledovaností nijak nezáří, tak díky streamovaní na Netflixu se těší velikému úspěchu.

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny