Dynasty (2017) (Dynastie)
81/100 - 29×

Dynasty (2017)(Dynastie)

Fallon Carringtonová je dcerou miliardáře Blakea Carringtona a brzy se má stát novou provozní ředitelkou rodinné společnosti. Cestu jí však zkříží Cristal, otcova nová nastávající, což zažehne spor v rodině.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Elizabeth Gillies (Fallon Carrington), Grant Show (Blake Carrington), Daniella Alonso (Cristal Jennings Carrington), Sam Underwood (Adam Carrington), Elaine Hendrix (Alexis Carrington Colby), Rafael de la Fuente (Samuel Jones), Adam Huber (Liam Ridley), Alan Dale (Joseph Anders), Maddison Brown (Kirby Anders), Robert Christopher Riley (Michael Culhane), Sam Adegoke (Jeff Colby), Michael Michele (Dominique Deveraux), Wakeema Hollis (Monica Colby), James Mackay (Steven Carrington), Ana Brenda Contreras (Cristal Jennings)

Epizody - Sezóna 5

 • S05E01: Let's Start Over Again

  S05E01: Let's Start Over Again

  Důsledky Blakeova galavečeru se konečně začínají urovnávat a Blake s Cristal pracují na další fázi kampaně. Ve své nejtěžší hodině se Liam obrací na Sama a Kirby. Zatímco Alexis zůstává ve vězení a prohlašuje svou nevinu, Amanda se vydává zjistit, kdo může být za vraždu zodpovědný. Adam nadále Amandě nevěří a tento pocit je vzájemný. Jeff se začíná uzdravovat. Dominique stále nevěří tomu, co Jeff během svého špatného stavu řekl, avšak Culhane věří, že za Jeffovým podezřením může být nějaká pravda.

  20.12.2021
  42 minut
 • S05E02: That Holiday Spirit

  S05E02: That Holiday Spirit

  Sídlo Carringtonových je vyzdobeno tak, jak to umí jen Carringtonové, ale ne všechno jde v sídle jako po másle. Kirby, Liam, Sam a Culhane se vypořádávají s nedávnými událostmi odlišnými způsoby. Blake a Cristal dospějí k dohodě ohledně Blakeovy politické kariéry. Dominique pokračuje se svými plány a potřebnou pomoc vyhledá u Jeffa. Alexis mezitím zůstává ve vězení a zdá se, že oporu vykazuje pouze Amanda.

  20.12.2021
  42 minut
 • S05E03: How Did The Board Meeting Go?

  S05E03: How Did The Board Meeting Go?

  Fallon je připravená naskočit do svého starého života, což Liama znepokojuje. Amanda zjišťuje něco, co by mohlo být ku prospěchu v Alexisině případu a vyhledá pomoc u Kirby. Culhane přichází s plánem pro svou budoucnost a není moc nadšený, když mu s tím chtějí Sam a Kirby pomoct. Zatímco se Jeff snaží vymyslet své další kroky, Fallon se obrací na Dominique, aby jí pomohla se situací v práci. Blake pořádá Carringtonský galavečer a ne všechno se vyvíjí dle očekávání.

  11.3.2022
  42 minut
 • S05E04: Go Catch Your Horse

  S05E04: Go Catch Your Horse

  Amanda a Alexis se neshodou v otázce Adama a Amanda má výhrady k Alexisině poslednímu počínání. Liam se ocitá ve svízelné situaci s Culhanem. Dominique dává Kirby příležitost, ale Kirby má strach. Fallon se vrhá do nového projektu a potřebuje Samovu pomoc. Rita musí udělat změnu, jelikož její plán začíná být nevědomky mařen Blakem.

  18.3.2022
  42 minut
 • S05E05: A Little Fun Wouldn't Hurt

  S05E05: A Little Fun Wouldn't Hurt

  Fallon a Liam pracují na svém novém plánu. Zatímco se Sam snaží vybalancovat svůj pracovní a osobní život, díky jednomu hostovi v La Mirage má o čem přemýšlet. Culhane horlivě pracuje na novém nápadu pro klub Sahara. Dominique a Jeff se nepohodnou ohledně podnikání a snaží se nalézt východisko. Blake chce udělat vše potřebné pro štěstí své manželky.

  25.3.2022
  41 minut
 • S05E06: Devoting All of Her Energy to Hate

  S05E06: Devoting All of Her Energy to Hate

  Fallon vyhledává pomoc u Jeffa, aby jí pomohl s dalšími kroky. Kirby je připravená se vrátit do modelingové branže, ale není to tak snadné, jak předpokládala, tak jí nabídne Sam pomoc. Liam a Culhane narazí na překážku a zacházejí do extrému, aby situaci napravili. Blake mezitím bere záležitosti do vlastních rukou.

  1.4.2022
  42 minut
 • S05E07: A Real Actress Could Do It

  S05E07: A Real Actress Could Do It

  Blake svolává rodinnou poradu, což zanechá rodinu trochu zmatenou. Když se Fallon cítí dobře ohledně svého nového podnikání, přijde Jeff s ne zrovna oslnivými novinkami. Blake podezírá Daniela a Sam začíná vidět věci jinak. Mezitím se Cristal a Alexis ocitají v kompromitující situaci.

  8.4.2022
  42 minut
 • S05E08: The Only Thing That Counts Is Winning

  S05E08: The Only Thing That Counts Is Winning

  Zatímco se Fallon připravuje na koňské dostihy Peachtree Stakes, přichází s plánem, který by jí měl zajistit vítězství. Dominique chce po Jeffovi, aby jí pomohl s propagací její nové řady doplňků na Peachtree Stakes. Blake nabízí Amandě svou pomoc a ona vyhledává radu u Crystal. Adam způsobuje problémy v Alexisině vztahu. Mezitím si jde Culhane za novým románkem, což moc netěší Kirby. Sam se dozvídá srdcervoucí novinky.

  15.4.2022
  42 minut
 • S05E09: A Friendly Kiss Between Friends

  S05E09: A Friendly Kiss Between Friends

  Když jdou Blake a Cristal na sraz yaleských absolventů, narazí Blake na starou známou Sonyu, která toho má v hlavě víc než jen sraz. Alexisino uvedení „zázračného krému“ čeká překážka a Sam nabídne svou pomoc a Adam se činí, aby získal pro Alexis to, co chce. Amanda je čím dál podezřívavější vůči Charlie a i přes jeho nelibost vyhledává pomoc u Culhanea. Mezitím se Jeff snaží dopídit pravdy ohledně nedávných událostí a Fallon se potýká se zklamáním.

  29.4.2022
  42 minut
 • S05E10: Mind Your Own Business

  S05E10: Mind Your Own Business

  Když se začíná natáčet Liamův film, věci nejdou přesně podle plánů a Culhane učiní překvapivá rozhodnutí. Sam chce oslavit dobré zprávy a Blake nabízí svou pomoc. Fallon mezitím žádá podnikatelskou pomoc od Alexis a Dominique, což samozřejmě nejde hladce. Jeff vyhledává pomoc u někoho nečekaného.

  6.5.2022
  43 minut
 • S05E11: I'll Settle for a Prayer

  S05E11: I'll Settle for a Prayer

  Blake se sbližuje s Amandou, což se nelíbí Alexis. Jeff utváří tým s osobou, s níž ho nepojí vzájemná důvěřivost. Sam se snaží vyrovnat se svou situací. Zdá se, že Fallon si jeho trápení nevšímá, avšak posléze se vydává věci napravit. Culhane mezitím udělá unáhlený závěr, který ublíží Dominique.

  13.5.2022
  42 minut
 • S05E12: There's No Need to Panic

  S05E12: There's No Need to Panic

  Blake a Cristal se ocitají ve zcela nové ošemetné situaci se Sonyou. Roztěkaná Fallon zažívá napjatou snídani u Alexis. Jak natáčení Liamova filmu končí, Liam se rozhodne si od srdce promluvit s Culhanem. Kirby se vrací s Milána a Amanda ji zapojuje do své sourozenecké rivality s Adamem.

  20.5.2022
  42 minut
 • S05E13: Do You Always Talk to Turtles

  S05E13: Do You Always Talk to Turtles

  Blake a Cristal pracují na otevření PPA, ale ne vše jde dle plánů. Fallon sahá po extrémních opatřeních, aby rozšířila svůj podnik. Adam potřebuje Liamovu pomoc, aby mohl své podnikání posunou o krok dál. Sam má obavy o Culhanea a přichází s plánem, na jehož provedení potřebuje pomoc od Kirby. Dominique znepokojuje Jeffova nová mise, ale on nehodlá ustoupit.

  27.5.2022
  42 minut
 • S05E14: Vicious Vendetta

  S05E14: Vicious Vendetta

  Nastává Alexisin svatební den a zatímco se snaží, aby šlo všechno jako po másle, zdá se, že zbytek rodiny má své vlastní záměry. Blake obdrží balíček, který vzbuzuje pár otázek, tak se Cristal a Sam pouštějí do detektivní práce, aby tomu přišli na kloub. Fallon a Liam dělají životní rozhodnutí. Dominique se uchýlí k extrémním opatřením, aby pokročila s Dom-Mystique a poté žádá Culhanea o velkou laskavost. Kirby začíná být vůči Amandě podezřívavá, a to díky Adamovi.

  3.6.2022
  42 minut
 • S05E15: Ben

  S05E15: Ben

  Když se Blakeův bratr Ben vrací zpátky do hry, všechny Carringtony zachvátí chaos. Fallon a Adam překvapivě spolupracují a stráví čas sbližováním se. Sam se rozhodne uspořádat velkou akci a pomoc vyhledá u Culhanea a Kirby. Jeff žádá Amandu, aby pro něj něco vypátrala a ji šokuje, co zjistí.

  24.6.2022
  42 minut
 • S05E16: My Family, My Blood

  S05E16: My Family, My Blood

  Fallon a Blake přicházejí s plánem, jak porazit Bena, a Cristal je silně proti tomu. Dominique se ze všech sil snaží držet od rodinného dramatu dál, přestože se ji Ben pokouší do toho zatáhnout. Adam nadále naléhá na Alexis, aby jej pustila do show na FSN, aby tam mohl propagovat svůj nejnovější lékařský objev. Sam se pokouší někoho dohodit Culhaneovi, ten to ale odmítá. A zdá se, že se Alexis ve svém srdci změnila.

  1.7.2022
  42 minut
 • S05E17: There's No One Around to Watch You Drown

  S05E17: There's No One Around to Watch You Drown

  Blake a Ben stanou před soudem. Cristal spatřuje Blakeovu jinou stránku a Alexis učiní volbu. Fallon svou návštěvou překvapí její bývalá chůva Heather. Dominique se ocitá v působivé pozici a Liam vrací laskavost starému příteli. Kirby se vrací ze svého modelingového kšeftu a zjišťuje, že tajemství nejsou vždy v bezpečí.

  8.7.2022
  42 minut
 • S05E18: A Writer of Dubious Talent

  S05E18: A Writer of Dubious Talent

  Liamova uzávěrka se už blíží a proto vyhledává radu u svého mentora a zdá se, že konečně vyzrává na svůj spisovatelský blok. Culhane spolupracuje s Ninou na propagaci Liamova filmu, což provází mnoho výzev. Cristal věří, že může pomoci s prekérní situací a vezme záležitosti do svých rukou, aniž by to projednala s Blakem. Adam žádá Fallon o pomoc, což vyústí v překvapivé výsledky.

  5.8.2022
  42 minut
 • S05E19: But a Drug Scandal?

  S05E19: But a Drug Scandal?

  Liam se pere se svým svědomím a od své matky se dočkává ne zrovna inspirativního sentimentu. Fallon organizuje benefici, aby zachránila svou charitu pro koně a Liam, Culhane a Sam jí s tím hodlají pomoct, nicméně Jeff není moc přesvědčen, aby učinil totéž. Adam vyhledává pomoc u Blakea. Dex se rozhodne něco vyřešit na vlastní pěst, čímž moc neuspěje u Alexis. Dominique získá bodyguarda od FSN, který bere svou práci velmi vážně, z čehož není Dom zrovna na větvi.

  12.8.2022
  42 minut
 • S05E20: First Kidnapping and Now Theft

  S05E20: First Kidnapping and Now Theft

  Když Blake zahájí mírnění škod, aby pomohl Adamovi, Cristal nabídne radu, ale bez úspěchu. Sam se dozvídá o nečekané záležitosti v La Mirage a společně s Culhanem požádá Liama, aby jim se situací pomohl. Alexis se chce sblížit se svými dcerami, tak sáhne po extrémních opatřeních, aby si Fallon a Amandu získala. Kirby realizuje novou životní strategii a Jeffa nepotěší výsledky.

  2.9.2022
  42 minut
 • S05E21: More Power to Her

  S05E21: More Power to Her

  Napětí mezi Blakem a Cristal přetrvává, když se nepohodnou v obchodní záležitosti a aby Blake problém vyřešil, vyžádá si laskavost. Alexis se připravuje na Falloninu a Liamovu miminkovskou oslavu a jde do toho naplno. Dominique si uvědomuje, že Jeffovi schází něco velice důležitého, kvůli čemuž začne Jeff zpochybňovat svá nedávná rozhodnutí. Adam dělá věci ještě horší, když jde o jeho rodinnou situaci. Kirby a Amanda se stále nacházejí na nejisté půdě a Kirby proto sáhne po extrémních opatřeních, aby Amandu uspokojila, a možná během toho nachází i nového majordoma do sídla.

  9.9.2022
  42 minut
 • S05E22: Catch 22

  S05E22: Catch 22

  V sídle začíná pracovat nový majordomus a vzbudí u Carringtonů zájem. Blake a Cristal se nepohodnou na tom, jak vyřešit nedávné události v PPA, čímž mezi nimi narůstá napětí. Blake a Alexis se vydávají na pátrací a záchrannou misi. Fallon a Liam si nacvičují porod. Jeff se dostává do prekérní situace, která by mohla zásadně změnit jeho budoucnost. Rada FSN staví Fallon před výzvu a Dominique nabízí svou pomoc. Sam nepřijímá Culhaneovy obchodní rozhodnutí a pokusí se jeho plán sabotovat. Amanda obdrží skvělou nabídku, kvůli které začne mít Kirby pochyby o budoucnosti. A zdá se, že Adam nevyvázne ze své nové šlamastyky.

  16.9.2022
  42 minut

Stav titulků

Epizoda S05E22: Catch 22

cz100%
DOKONČENO

Místní titulky pro vás připravovaly @Daniela97 a @kijemome. Další titulky pocházejí z Netflixu.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Finále si nenechá ujít ani jedna zapomenutá postava

Finále si nenechá ujít ani jedna zapomenutá postava

Mezi atlantskou smetánku zamíříme už jen jednou, jelikož je před námi závěrečný díl celého Dynasty. A takovou příležitost si nemohl nechat ujít ani jeden herecký představitel, jehož postava do děje už dlouho nijak nezasáhla.

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama