Dynasty (2017) (Dynastie)
80/100 - 25×

Dynasty (2017)(Dynastie)

Fallon Carringtonová je dcerou miliardáře Blakea Carringtona a brzy se má stát novou provozní ředitelkou rodinné společnosti. Cestu jí však zkříží Cristal, otcova nová nastávající, což zažehne spor v rodině.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Elizabeth Gillies (Fallon Carrington), Grant Show (Blake Carrington), Daniella Alonso (Cristal Jennings Carrington), Sam Underwood (Adam Carrington), Elaine Hendrix (Alexis Carrington Colby), Rafael de la Fuente (Samuel Jones), Adam Huber (Liam Ridley), Alan Dale (Joseph Anders), Maddison Brown (Kirby Anders), Robert Christopher Riley (Michael Culhane), Sam Adegoke (Jeff Colby), Michael Michele (Dominique Deveraux), Wakeema Hollis (Monica Colby), James Mackay (Steven Carrington), Ana Brenda Contreras (Cristal Jennings)

Epizody - Sezóna 5

 • S05E01: Let's Start Over Again

  S05E01: Let's Start Over Again

  Důsledky Blakeova galavečeru se konečně začínají urovnávat a Blake s Cristal pracují na další fázi kampaně. Ve své nejtěžší hodině se Liam obrací na Sama a Kirby. Zatímco Alexis zůstává ve vězení a prohlašuje svou nevinu, Amanda se vydává zjistit, kdo může být za vraždu zodpovědný. Adam nadále Amandě nevěří a tento pocit je vzájemný. Jeff se začíná uzdravovat. Dominique stále nevěří tomu, co Jeff během svého špatného stavu řekl, avšak Culhane věří, že za Jeffovým podezřením může být nějaká pravda.

  20.12.2021
  42 minut
 • S05E02: That Holiday Spirit

  S05E02: That Holiday Spirit

  Sídlo Carringtonových je vyzdobeno tak, jak to umí jen Carringtonové, ale ne všechno jde v sídle jako po másle. Kirby, Liam, Sam a Culhane se vypořádávají s nedávnými událostmi odlišnými způsoby. Blake a Cristal dospějí k dohodě ohledně Blakeovy politické kariéry. Dominique pokračuje se svými plány a potřebnou pomoc vyhledá u Jeffa. Alexis mezitím zůstává ve vězení a zdá se, že oporu vykazuje pouze Amanda.

  20.12.2021
  42 minut
 • S05E03: How Did The Board Meeting Go?

  S05E03: How Did The Board Meeting Go?

  Fallon je připravená naskočit do svého starého života, což Liama znepokojuje. Amanda zjišťuje něco, co by mohlo být ku prospěchu v Alexisině případu a vyhledá pomoc u Kirby. Culhane přichází s plánem pro svou budoucnost a není moc nadšený, když mu s tím chtějí Sam a Kirby pomoct. Zatímco se Jeff snaží vymyslet své další kroky, Fallon se obrací na Dominique, aby jí pomohla se situací v práci. Blake pořádá Carringtonský galavečer a ne všechno se vyvíjí dle očekávání.

  11.3.2022
  42 minut
 • S05E04: Go Catch Your Horse

  S05E04: Go Catch Your Horse

  Amanda a Alexis se neshodou ohledně Adama a Amanda má výhrady k Alexisině poslednímu počínání. Liam se ocitá ve svízelné situaci s Culhanem. Dominique dává Kirby příležitost, ale Kirby má strach. Fallon se vrhá do nového projektu a potřebuje Samovu pomoc. Rita musí udělat změnu, jelikož její plán začíná být nevědomky mařen Blakem.

  18.3.2022
  42 minut
 • S05E05: A Little Fun Wouldn't Hurt

  S05E05: A Little Fun Wouldn't Hurt

  Fallon a Liam pracují na svém novém plánu. Zatímco se Sam snaží vybalancovat svůj pracovní a osobní život, díky jednomu hostovi v La Mirage má o čem přemýšlet. Culhane horlivě pracuje na novém nápadu pro klub Sahara. Dominique a Jeff se nepohodnou ohledně podnikání a také toho spoustu nefunguje. Blake chce udělat vše potřebné pro štěstí své manželky.

  25.3.2022
  42 minut
 • S05E06: Devoting All of Her Energy to Hate

  S05E06: Devoting All of Her Energy to Hate

  Fallon vyhledává pomoc u Jeffa, aby jí pomohl s dalšími kroky. Kirby je připravená se vrátit do modelingové branže, ale není to tak snadné, jak předpokládala, tak jí nabídne Sam pomoc. Liam a Culhane narazí na překážku a zacházejí do extrému, aby situaci napravili. Blake mezitím bere záležitosti do vlastních rukou.

  1.4.2022
  42 minut
 • S05E07: A Real Actress Could Do It

  S05E07: A Real Actress Could Do It

  Blake svolává rodinnou sešlost, což zanechá rodinu trochu zmatenou. Když se Fallon cítí dobře ohledně svého nového podnikání, přijde Jeff s ne zrovna oslnivými novinkami. Blake podezírá Daniela a Sam začíná vidět věci jinak. Mezitím se Cristal a Alexis ocitají v kompromitující situaci.

  8.4.2022
  42 minut
 • S05E08: The Only Thing That Counts Is Winning

  S05E08: The Only Thing That Counts Is Winning

  Zatímco se Fallon připravuje na koňské dostihy Peachtree Stakes, přichází s plánem, který by jí měl zajistit vítězství. Dominique chce po Jeffovi, aby jí pomohl s propagací její nové řady doplňků na Peachtree Stakes. Blake nabízí Amandě svou pomoc a ona vyhledává radu u Crystal. Adam způsobuje problémy v Alexisině vztahu. Mezitím si jde Culhane za novým románkem, což moc netěší Kirby. Sam se dozvídá srdcervoucí novinky.

  15.4.2022
  42 minut
 • S05E09: A Friendly Kiss Between Friends

  S05E09: A Friendly Kiss Between Friends

  Když jdou Blake a Cristal na sraz na Yale, narazí Blake na starou známou Sonyu, která toho má v hlavě víc než jen sraz. Alexisino uvedení „zázračného krému“ čeká překážka a Sam nabídne svou pomoc a Adam se snaží získat to, co chce Alexis. Amanda je čím dál podezřívavější k Charlie a i přes jeho nelibost vyhledává pomoc u Culhanea. Mezitím se Jeff snaží dopídit pravdy ohledně nedávných událostí a Fallon se potýká s nepříjemnými zprávami.

  29.4.2022
  42 minut
 • S05E10: Mind Your Own Business

  S05E10: Mind Your Own Business

  Když se začíná natáčet Liamův film, věci nejdou přesně podle plánů a Culhane učiní překvapivá rozhodnutí. Sam chce oslavit dobré zprávy a Blake nabízí svou pomoc. Fallon mezitím žádá podnikatelskou pomoc od Alexis a Dominique, což samozřejmě nejde hladce. Jeff vyhledává pomoc u někoho nečekaného.

  6.5.2022
  42 minut
 • S05E11: I'll Settle for a Prayer
 • S05E12: There's No Need to Panic

Stav titulků

Epizoda S05E02: That Holiday Spirit

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravuje @Daniela97.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Překladatelka na další díly nebude mít tolik času, tak kdyby jí chtěl někdo s překládáním pomoci, bude ráda. Zájemci kontaktujte do zprávy @tominotomino.

Nepřehlédněte

Carringtonovi popáté a naposled

Carringtonovi popáté a naposled

Seriál Dynasty se bude muset rozloučit s fanoušky se svou aktuální pátou sérií, neboť bylo potvrzeno, že šestou mu už stanice nenadělí. Nicméně natáčení stále probíhá, takže je možné, že bude konec poupraven, aby se dočkal úctyhodného konce a nezavršil své vysílání nějakým cliffhangerem.

Reklama

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama