Dynasty (2017) Jeff Colby

Jeff Colby

Jeff Colby

Miliardář a hlavní obchodní soupeř Blakea Carringtona.

Sezóny 2
2017 -

Jeff Colby se narodil v chudobě a postupně se ke svému bohatství vypracoval. Dříve pracoval pro firmu Carrington Atlantic, ovšem styl práce ve společnosti se mu nelíbil. Proto si vzal svůj vynalezený software, o který se soudil s Blakem Carringtonem a který mu nakonec vydělal miliardy, a založil vlastní společnost, což je důvod zášti Blakea k němu a naopak. Jde o inteligentního a schopného člověka, který je schopen bránit své zájmy, byznys a rodinu. Otec Jeffa a Monicy je ve vězení, z čehož oba viní právě Blakea Carringtona. Kvůli tomu se chce Jeff Blakeovi pomstít a získat spravedlnost pro svého otce.

Poté co Fallon Carringtonová nezískala místo provozní ředitelky v rodinné společnosti, se Jeff rozhodne, že jí pomůže rozjet vlastní byznys. To je pro něj velmi výhodné, jelikož se tím trochu pomstí Blakeovi, když začne pronikat na pole energetiky. Zároveň díky tomu může být na blízku Fallon, pro kterou má slabost již od střední školy.


Foto: The CW

Jeff Colby je:

  • synem Cecila Colbyho a Millie Colbyové
  • bratrem Monicy Colbyové
  • bratrancem Bobbi Johnsonové
  • vnukem Thomase Carringtona (†)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hledáme překladatele

Epizoda S03E01: Guilt Trip to Alaska

Jelikož Netflix bude vysílat Dynasty na svém kanále až v červnu 2020, nebudou do té doby od nich titulky. Proto hledáme někoho, kdo by se toho rád ujal už nyní. Jestliže máte o tvorbu titulků k Dynasty zájem, napište zprávu @tominotomino. Už se ozvali i fanoušci, kteří jsou ochotni za titulky i zaplatit. Tak neváhejte.

Požadavek na titulky můžete podpořit tady.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Třetí série oficiálně povýšila čtyři postavy

Třetí série oficiálně povýšila čtyři postavy

Vrátila se nám třetí série Dynasty a s ní přichází i pár změn, jelikož se za hlavní postavy začínají odteď považovat další čtyři herci. Aktuálně tak jsme celkem na jedenácti postavách. Navíc jsme se dočkali informace, jestli brzy uvidíme Alexis.

Reklama

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny