Dynasty (2017) (Dynastie)
81/100 - 29×

Dynasty (2017)(Dynastie)

Fallon Carringtonová je dcerou miliardáře Blakea Carringtona a brzy se má stát novou provozní ředitelkou rodinné společnosti. Cestu jí však zkříží Cristal, otcova nová nastávající, což zažehne spor v rodině.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Elizabeth Gillies (Fallon Carrington), Grant Show (Blake Carrington), Daniella Alonso (Cristal Jennings Carrington), Sam Underwood (Adam Carrington), Elaine Hendrix (Alexis Carrington Colby), Rafael de la Fuente (Samuel Jones), Adam Huber (Liam Ridley), Alan Dale (Joseph Anders), Maddison Brown (Kirby Anders), Robert Christopher Riley (Michael Culhane), Sam Adegoke (Jeff Colby), Michael Michele (Dominique Deveraux), Wakeema Hollis (Monica Colby), James Mackay (Steven Carrington), Ana Brenda Contreras (Cristal Jennings)

Liam Ridley

Liam Ridley

Muž, který figuruje jako Fallonin manžel. Svůj sňatek sice anulují, ale začnou k sobě cítit náklonnost.

Sezóny 5
2018 - 2022

S Liamem se seznamujeme na svatbě Fallon a Jeffa Colbyho. Je tam jako Fallonin kamarád a doprovod pro Sama. Fallon ale oznámí, že je sňatek mezí ní a Jeffem neplatný, neboť den předtím se provdala právě za Liama. Jelikož její plán vyšel, tak už Liama nepotřebuje a spolupracují na anulování jejich sňatku. Než k tomu však dojde, tak předstírají před veřejností, že jsou milující se manželé.

Během toho se sbližují a začnou spolu doopravdy randit. Během jednoho večírku Liama konfrontuje Fallonina matka Alexis, že zjistila, že je Liam spisovatel jménem Jack Lowden, který píše o dysfunkční rodině. Fallon si proto ihned myslí, že píše o její rodině a rozejde se s ním. Následně se ale rozhodne říct pravdu Alexis, a to, že nepíše o Carringtonech, ale o své vlastní rodině, která je ještě horší než ta jejich. Dá jí také svůj rukopis s nadějí, že mu jednou Fallon odpustí, a poté odjíždí z Atlanty. Alexis ale tento rukopis spálí.

Liam opět přijíždí na svatbu Sama a Stevena a Liam se se vším svěřuje Fallon, tedy že píše o své zámožné rodině Van Kirkových. Také přizná, že je do ní zamilovaný. Když si Fallon uvědomí, kdo jsou Van Kirkovi, tak se rozhodne, že této rodině prodá firmu Carrington Atlantic. Tato rodina si však stále myslí, že jsou Liam a Fallon manželé, a proto musí nadále předstírat své manželství, což přinutí Fallon opět uvažovat nad svými city k Liamovi.

Foto: The CW

Jack Liam Ridley-Lowden je:

  • bývalým manželem/snoubencem Fallon Carringtonové
  • synem Laury Van Kirkové a Johna Lowdena (†)
  • nevlastním synem George
  • synovcem Maxe Van Kirka (†) a Mory Van Kirkové
  • nevlastním bratrem Connora

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lils

Perfect

15.9.2023 | 13:08:51
tynka.jouklova

Liam je prostě zlatíčko. Občas se sebou nechá zametat, ale ve spoustě seriálů zametá chlap s ženskou a nikomu to nevadí.

redaktor
18.7.2021 | 15:36:20
Car

he is perfect

21.4.2019 | 0:33:14

Stav titulků

Epizoda S05E22: Catch 22

cz100%
DOKONČENO

Místní titulky pro vás připravovaly @Daniela97 a @kijemome. Další titulky pocházejí z Netflixu.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Finále si nenechá ujít ani jedna zapomenutá postava

Finále si nenechá ujít ani jedna zapomenutá postava

Mezi atlantskou smetánku zamíříme už jen jednou, jelikož je před námi závěrečný díl celého Dynasty. A takovou příležitost si nemohl nechat ujít ani jeden herecký představitel, jehož postava do děje už dlouho nijak nezasáhla.

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama