Echo
0/100 - 0×

Echo

Maya Lopez alias Echo je newyorská mafiánka, která po smrti svého otce převzala jeho podnik. V minulosti se hnala za Roninem, který usmrtil jejího otce, nyní čelí novým výzvám. I když je však neslyšící, dokáže porazit nejednoho schopného protivníka.

USA | 2023 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový

Alaqua Cox je těhotná, naštěstí by to nemělo ovlivnit seriál Echo

Alaqua Cox je těhotná, naštěstí by to nemělo ovlivnit seriál Echo

Alaqua Cox má za sebou jednu roli a to v seriálu Hawkeye. Tam diváky a tvůrce tak oslnila, že ji dali svůj vlastní seriál Echo. Seriál se stále chystá a vidět bychom ho měli v průběhu letošního roku či začátkem příštího roku. Teď jsou tu ale drobné komplikace, neboť herečka otěhotněla.

3 0
16.5.2023

V neděli na Den Matek herečka Alaqua Cox oznámila radostnou zprávu. Se svým snoubencem čekají miminko, tudíž jim patří velká gratulace. Samozřejmě nás pochopitelně zajímá, zda těhotenství bude mít nějaký zásadní dopad na seriál Echo, který se stále chystá. Problém je, že Marvel Studios okolo tohoto projektu nějak podezřele ztichl a nikdo moc neví, na čem seriál je.

(Alaqua Cox je těhotná, naštěstí vliv na seriál Echo by to nemělo mít. Foto: Disney+)

Nejprve jsme se seriálu měli dočkat v létě 2023, následně se spekulovalo až o příštím roce. Teď jsou tu určité náznaky, že se seriálu dočkáme ještě letos. Podle všeho by hlavní část natáčení měla být hotová, tudíž těhotenství herečky by nemělo seriál nijak ovlivnit. Stále se ale tak nějak počítá s dotáčkami, které by měly nastat během následujících týdnů, maximálně měsíců.

Navíc herečka je v rané fázi těhotenství, tudíž klidně může ještě nadále natáčet. Sice už asi nebude možné provádět nějaké rozsáhlé akční scény, ale od toho tu jsou kaskadéři. Dané těhotenství tak nebude mít přímý vliv na seriál Echo, ale teoreticky by mohlo mít dopad na budoucí využití postavy v celém Marvel Cinematic Universe. Bohužel v toto chvíli přesně nevíme, jaké plány má studio s Mayou Lopez. O druhé řadě samozřejmě nepadlo ani slovo.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

LALI1987

absolútne nikoho neoslnila

#2 Kafka Tamura #3 Billy the Kid
16.5.2023 | 18:19:14
Kafka Tamura

#1 LALI1987: Za koho mluvíš, šuldo?

16.5.2023 | 18:42:38
Billy the Kid

#1 LALI1987: nebyla špatná :) a seriál se povedl…

16.5.2023 | 18:53:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama