Echo
0/100 - 0×

Echo

Maya Lopez alias Echo je newyorská mafiánka, která po smrti svého otce převzala jeho podnik. V minulosti se hnala za Roninem, který usmrtil jejího otce, nyní čelí novým výzvám. I když je však neslyšící, dokáže porazit nejednoho schopného protivníka.

USA | 2023 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový

Seriál Echo se zřejmě dočká zpoždění a postihne to ještě někoho?

Seriál Echo se zřejmě dočká zpoždění a postihne to ještě někoho?

Seriál Echo vrátí poměrně nenápadnou, ale přesto zajímavou postavu Echo. Jelikož postava ještě není tolik známá, v samotné show ji vypomůže Daredevil a Kingpin. Tito dva by měli pomoci přilákat dostatek diváků. Jenže na seriál si nakonec počkáme o pár měsíců déle, než se čekalo.

2 2
18.12.2022

Seriál Echo má za sebou většinu natáčení, přesto si na seriál počkáme daleko déle, než jsme původně čekali. Při oznámení projektu totiž studio Disney+ plánovalo, že seriál bude uveden v létě 2023. Teď to ale vypadá, že se daný termín nestihne a Echo můžeme čekat přesně za rok. Seriál by měl být k dispozici až v zimě 2023. Dokonce se hovoří i o tom, že to může být i na přelomu roku 2023 a 2024.

(Seriál Echo se zřejmě dočká zpoždění a postihne to ještě někoho? Foto: Disney+)

Podle všeho je celý proces daleko komplikovanější, než se původně zdálo. Tvůrčí tým bude potřebovat ještě zhruba rok na dodělání celého seriálu. Na hlavním webu Avengers jsme vám nedávno přinesli zajímavou zprávu, že studio Marvel Studios se nyní bude spíše soustředit na kvalitu než kvantitu. Seriál Echo tak dost možná čeká jistý drobnohled, určité úpravy a vypilování. A proti tomu samozřejmě nic nemáme.

Jak už to ale u Marvel seriálů bývá, když se zpozdí jeden projekt, automaticky to spustí domino a další následují. V jistém ohrožení je tak i seriál Agatha: Coven of Chaos, který měl právě debutovat právě v zimě 2023. Jelikož tento slot je aktuálně zabrán zmíněnou Echo, na Agathu si zřejmě budeme muset počkat až do roku 2024. Pokud to ovšem znamená, že se dočkáme dodělaných digitálních efektů a tvůrci si dají na všem záležet, je to rozhodně ku prospěchu věci.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama