Alan Ball se vrátí na HBO s novým seriálem

Alan Ball se vrátí na HBO s novým seriálem

Držitel Oscara za scénář k American Beauty a tvůrce seriálů Six Feet Under a True Blood si dal na nějaký čas pauzu, během které produkoval Banshee. Nyní se však znovu naplno pustí do tvorby dalšího dramatického seriálu pro HBO.

20 0
30.7.2016

Ohlášení nového seriálu Alana Balla je především dobrou zprávou pro fanoušky dnes již kultovního seriálu Six Feet Under (Odpočívej v pokoji), protože se svou zatím nepojmenovanou novinkou se Ball vrací právě k žánru rodinného dramatu. HBO si u něj objednalo rovnou celý seriál jako součást nové smlouvy, kterou s tvůrcem prodloužilo. Alan Ball se bude na tvorbě seriálu podílet také jako výkonný producent.

Alan Ball chystá nový seriál, Foto: Warner Bros. Television


Příběh Ballova seriálu se zaměří na rodinu profesora filozofie a jeho ženy právničky, kteří vychovávají jedno vlastní a tři adoptované děti ze všech koutů světa. Konkrétně ze Somálska, Vietnamu a Kolumbie. Na první pohled vypadají jako dokonalá a pokroková rodina, ale skutečnost není zas tak růžová. Jedno z dětí navíc začne vidět jisté věci. Může jít o duševní poruchu, ale možná se jedná o něco jiného. Tak jako v případě Six Feet Under půjde o tragikomický pohled na problémy, se kterými se musí lidé potýkat nejen v rodinném kruhu.

Čeká nás další Six Feet Under?, Foto: HBO

Dá se předpokládat, že po kritiky vyzdvihovaném Six Feet Under, fanoušky milovaném True Blood, po němž produkoval další divácký hit Banshee, nám Ball opět naservíruje seriálovou lahůdku.Diskuze /3

Lucifrid

Juchů!

webmaster
30.7.2016 | 14:37:38
felisr

Sem s tím! ;-)

30.7.2016 | 20:14:17
Lagertha

Tak to se opravdu moc těším, protože seriál „Six Feet Under“ je moje srdcová záležitost a je to jeden z prvních seriálů, které jsem začala sledovat. Přidávám se – juchů- juchů, sem s tím!

1.8.2016 | 14:52:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů