Anime prequel Snyderovy Army of the Dead nabírá obsazení

Anime prequel Snyderovy Army of the Dead nabírá obsazení

Nový snímek Zacka Snydera, heist zombie horor Army of the Dead, ještě ani nedorazil na Netflix a už bylo rozhodnuto o vybudování celého multimediálního univerza. Film se tak dočká celovečerního prequelu i anime prequelového seriálu, ke kterému bylo právě představeno hlasové obsazení.

2 3
2.10.2020

Zack Snyder loni natočil snímek Army of the Dead, ve kterém nám představí skupinu zlodějů snažících se v Las Vegas vykrást kasino, zatímco světem cloumá zombie pandemie. V hlavních rolích se představí Dave Bautista (Escape Plan: The Extractors), Ella Purnell (Sweetbitter), Hiroyuki Sanada (Extant) či Matthias Schweighöfer (Kursk) a Netflix filmu věří, díky čemuž se dočkáme prequelového filmu i anime prequelového seriálu. Prvního zmiňovaného projektu se coby režisér a scenárista chopí přímo herec Schweighöfer, seriál pak z pozice showrunnera chystá Jay Oliva, tvůrce animovaných DC filmů a Snyderova pravá ruka při tvorbě DCEU.

Snímkem Army of the Dead se Snyder vrátil k zombie žánru. Foto: Netflix


Oliva vítá na palubě hvězdné obsazení, jemuž vévodí hvězdy prvního filmu v čele s Bautistou, jež doplní pár dalších slavných herců. Novým hrdinou seriálu, který dostal jméno Army of the Dead: Lost Vegas, bude jistý Rose, jemuž hlas propůjčí Joe Manganiello. Tento urostlý bijec si nedávno zahrál hlavní roli v netflixovském filmu The Sleepover a brzy jej uvidíme i v drsném thrilleru Archenemy či v Zack Snyder's Justice League, kde by měl znovu ztvárnit Deathstrokea. Vedle Manganiella se druhé hlavní role chopí Vanessa Hudgens (Powerless), která si zahraje postavu Willow.

Manganiella letos uvidíme ve filmu Archenemy. Foto: SpectreVision

Dalšími členy ansámblu pak jsou Christian Slater (Mr. Robot) jako Torrance, Harry Lennix (The Blacklist) jako Boorman, Ross Butler (Shazam!) jako Chen, Anya Chalotr: (The Witcher) jako Lucilia, Jena Malone (Antebellum) jako Zeta, Yetide Badaki (American Gods) jako Queen Meeru, Christina Wren (Man of Steel) jako Nicole, Monica Barbaro (The Good Cop) jako Meagan a Nolan North (Star Trek: Lower Decks) jako Clemenson. Premiéra nového seriálu je plánována na podzim 2021 a Oliva už chystá první epizody.

Líbí se vám dabérské obsazení nového netflixovského a­nime?Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů