Apple TV+ nabídne seriálovým nadšencům řadu zajímavých novinek

Apple TV+ nabídne seriálovým nadšencům řadu zajímavých novinek

Seriáloví fanoušci mají jistojistě v kalendáři již dnes zakroužkovaný datum 1. listopadu. Je to den, kdy nám na scénu přijde nový streamovací hráč, který nabídne plno zajímavých seriálů. Pojďme si jednotlivé seriály představit.

13 2
8.10.2019

Rostou! Přesně tyhle výkřiky známe z lesa, ale teď je můžeme použít i pro streamovací služby. Rostou nám totiž pekelně rychlým tempem. Tento rok nám přibudou dva významní hráči na trhu streamovacích služeb. Disney+ a Apple TV+. V tomto článku si přiblížíme nabídku streamovací služby Apple TV+, která startuje 1. listopadu.

Apple své rozhodnutí vstoupit do streamovacího průmyslu oficiálně potvrdil a oznámil koncem roku 2017. Apple to oznámil ve velkém a to i s tím, že plánuje na obrazovky vrátit Jennifer Aniston.


Máme o dva roky později a dnes již víme, co všechno nám streamovací služba začátkem listopadu nabídne. Hned pro začátek tu máme od Apple TV+ devět seriálových novinek. Z toho jsou tři novinky pro děti, jedna komedie a pět dramat.


Dramata

The Morning Show

Seriál na který Apple TV+ vsází nejvíc. Dvě velká jména v hlavních rolích – Jennifer Aniston společně s Reese Witherspoon. Tohle musí fungovat. V seriálu nahlédneme do televizního zákulisí a zjistíme, jak vzniká ranní televizní show.
Thumbnail Play icon

For All Mankind

Co by se stalo, kdyby na Měsíci nepřistály jako první USA, ale byl by tam první Sovětský svaz? Přesně na tuto otázku nám odpoví novinka For All Mankind. Sledujte alternativní realitu našeho světa v čele s Chrisem Bauerem
Thumbnail Play icon

See

Jason Momoa nás zavede do daleké budoucnosti, ve které lidstvo přijde o jeden z nejdůležitějších smyslů, o zrak. Přeživší se nějakým způsobem naučili bez zraku žít, ale to se teď mění, protože se narodila dvojčata, která vidí.
Thumbnail Play icon

Servant

Thriller Servant nás zavede do Filadelfie, kde jeden z párů prochází těžkou fází jejich života. To umožní temné síle, aby vstoupila do jejich domu. Na první pohled nás tedy čeká nový thriller se špetkou hororu.
Thumbnail Play icon

Truth Be Told (2019)

Bez krimi žánru to nejde. V tomto seriálu se zaměříme na podcasty, které se věnují skutečným případům. Umožňují tak lidem pozorovat řešení případu v téměř přímém přenosu, což může ovlivnit řadu věcí.
Thumbnail Play icon

Komedie


Dickinson

Nahlédněte do života známé spisovatelky Emily Dickinsonové, která často během svého života doplácela na to, že je žena. Utlačování ženského pohlaví nejen ve společnosti, ale i doma, bylo jejím denním chlebem. Emily se s tím snaží zarputile vyrovnat. V hlavní roli se nám představí Hailee Steinfeld.
Thumbnail Play icon

Pro děti


Snoopy in Space

Oblíbený animovaný psík se vrací s novým dobrodružstvím. Tentokrát si plní sen a vydává se do vesmíru, kde bude šéfovat vesmírné stanici a prozkoumávat vesmír.
Thumbnail Play icon

Helpsters

Jak vyřešit jakýkoliv problém nám poradí seriál Helpsters. Nejdůležitější je, si vše moc dobře naplánovat.
Thumbnail Play icon

Ghostwriter

Remake seriálu z devadesátých let nás zavede do jednoho knihkupectví, kde se dějí opravdu zvláštní věci. Čeká nás jedno velké napínavé dobrodružství.
Thumbnail Play icon

A tím Apple TV+ nekončí. Hned od začátku budete moci sledovat talkshow s názvem Oprah, Apple. Apple, Oprah. a chystaný je i dokument The Elephant Queen. Pro začátek se jedná o velmi slušnou nabídku, která se bude velmi rychle rozrůstat o nové kousky.

Teď když už víme, co nás čeká, tak je také dobré vědět, kolik nás to bude stát. Pokud si do domácnosti pořídíte nějaký výrobek od Applu, tak pro vás máme dobrou zprávu. První rok budete mít streamovací službu zdarma. Pokud tedy u Applu budete nakupovat každý rok, máte problém vyřešen.

Pokud nic od Applu nemáte a ani koupi nezvažujete, nemusíte strkat hlavu do písku. Nabídka bude dostupná pro všechny. Respektive je potřeba, aby vaše zařízení podporovalo aplikaci Apple TV. Následně se stačí registrovat a získáte službu Apple TV+ na sedm dní zdarma. Pak se vám bude účtovat 139 korun měsíčně.

Na závěr si můžeme položit malou anketní otázku. Na co se od Apple TV+ těšíte nejvíc? Nezapomeňte si seriály přidat i do Bedny.

Na co se od Apple TV+ těšíte nejvíc?

61%
17%
10%
3%
3%
2%
2%
1%
0%
0%
0%
163 hlasů

Myslíte, že využijete Apple TV+?Diskuze /10

IsisErunis

Mám slabost pro Joela Kinnamana, takže se těším na For All Mankind a Morning Show vypadá taky slibně.

8.10.2019 | 18:35:22
Apolonsk

Jednoznačne SEE

8.10.2019 | 18:46:35
iNstinkt-

To See vypadá jak The100, takže díky ne.

8.10.2019 | 18:53:09
Brut

Je si autor článku jist následujícím:

Pokud tedy u Applu budete nakupovat každý rok, máte problém vyřešen.

Protože co jsem se jinde dočetl, tak sice ano a k novému zařízení dostanete ten rok zdarma, ale to pokaždé, že si takto budete to předplatné moci obnovovat, ale spíše je to pouze jednorázová možnost.

#6 1Bobesh1
8.10.2019 | 18:56:44
Milano33

Asi to See :)

8.10.2019 | 22:10:06
1Bobesh1

#4 Brut: Předpokládám, že jde o promo akcí, kterou Apple, až bude mít dostatečnou nabídku, zruší. Takže za rok už to nebude fungovat :)

admin
9.10.2019 | 6:02:19
SaDiablo

Truth Be Told a See.

9.10.2019 | 11:10:33
Dealler

A kvůli týhle bídě mám jako platit další subsription jo? To určitě.

9.10.2019 | 12:07:56
LadyJ

Už předtím jsem plánovala See, protože Jason Mamoa :D Moc od toho ale neočekávám, vypadá to sice pěkně na pohled, ale bez nějaké větší hloubky. Po tomto článku jsem si přidala do bedny For All Mankind a Dickindson, tak snad to nebude zklamání.

9.10.2019 | 16:09:08
Svjatogor

O prázdninách bych řekl, že See. For All Mankind, jak jinak. ;-)

10.10.2019 | 19:06:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů