Arnold Schwarzenegger míří do svého prvního seriálu

Arnold Schwarzenegger míří do svého prvního seriálu

Legendární svalovec ze Štýrska se po desítkách filmových úspěších konečně vydává i na televizní obrazovky. Zahraje si v novém špiónském projektu od spřáteleného studia Skydance.

25 0
2.9.2020

Arnold Schwarzenegger má za sebou od roku 1969 desítky velkých filmových rolí. Coby Herkules navštívil New York, bojoval s nepřáteli v Cimmerii jako barbar Conan a ochránil své teritorium ve filmu Predator. Jeho nejslavnější rolí se bezpochyby stal terminátor T-800 v sérii Terminator, jehož ztvárnil už pětkrát. Poslední dva díly, Genisys a Dark Fate, vznikly v koprodukci studií Paramount Pictures a Skydance. Právě s druhým jmenovaným navázal Arnold novou spolupráci.

Loni si Arnold znovu zahrál T-800. Foto: Paramount Pictures, Skydance


Tentokráte se Arnold přesune vůbec poprvé ve své kariéře na televizní obrazovky a zahraje si hlavní roli v prozatím nepojmenovaném projektu od Skydance TV. Ztvární stárnoucího špióna, který se octne v centru celosvětového spiknutí a začne do branže zasvěcovat i svou dceru. Kdo si dceru zahraje, prozatím nevíme, hlavním showrunnerem projektu ale bude Nick Santora, tvůrce seriálu Prison Break, který pro Amazon chystá i novou verzi Jacka Reachera. Producentskou práci za Skydance TV pak zastanou David Ellison, Dana Goldberg a Bill Bost. Premiéra je prozatím stanovena na konec roku 2021.

Podíváte se na Arnoldův seriálový debut?Diskuze /2

Boudiccaw

Doufám, že to bude dobré…Arnie je tak trochu srdcovka :)

3.9.2020 | 6:38:31
Pavel 1963

Přesně tak, tady by si mohl napravit reputaci a přál bych mu úspěch :-)

22.9.2020 | 19:53:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů