Disney+ chce nalákat dospělejší publikum, proto spustí nabídku Star

Disney+ chce nalákat dospělejší publikum, proto spustí nabídku Star

Již u svého startu se streamovací služba Disney+ nechala slyšet, že bude cílit převážně na mladší publikum. To však v únoru skončí, Disney+ představuje svou nabídku Star.

12 2
28.1.2021

Při představování nové streamovací služby Disney+ nejednoho diváka překvapil fakt, že plánuje tvorbu spíše pro mladší publikum. Disney má sice ve svém repertoáru věhlasné značky jako Star Wars či Avengers, ale kvůli svému zaměření muselo šetřit s násilím. Pokud se podíváte na tvorbu Disney+, tak nám určitě dáte zapravdu, že cílí především na mladé publikum. To se v době zavádění této služby zdálo jako ideální, protože právě Disney má v této oblasti hodně co nabídnout.

Prvenství v tomto segmentu již Disney nemusí držet dlouho. Netflix totiž šlape do pedálů i co se animované tvorby týče, když oznámil animované zpracování Tomb Raidera a King Konga. Stejně tak i HBO Max nechce být pozadu a plánuje přijít s animovanou verzí Game of Thrones.


Rok 2021 bude pro streamovací svět plný změn a ani Disney+ nebude pozadu. 23. února plánuje spustit svou nabídku Star, která má nalákat více dospělých diváků. Aby nedošlo k mýlce, nebavíme se zde o další streamovací službě, Star bude součástí služby Disney+. Díky této nabídce se tak Disneymu podaří využít své seriálu na maximum. Již od svého spuštění bude Star dostupné v USA, Kanadě, Austrálii a Novém Zélandu.

Co se Evropy týče, tak hned od uvedení si budete moci novou nabídku pustit ve Velké Británii, Irsku, Francii, Německu, Itálii Španělsku, Rakousku, Švýcarsku, Portugalsku, Belgii, Lucembursku, Nizozemsku, Norsku, Švédsku, Dánsku, Francii a Islandu.

Star rozšíří nabídku Disney+

A co divákům nová nabídka přinese?
Disney+ předplatitelům nabídne několik svých seriálů, respektive tyto projekty budou nabízeny exkluzivně přes Star: Big Sky, Helstrom, Love, Victor a Solar Opposites.
Kromě vlastní tvorby bude Star nabízet i několik starších projektů: 24, 24: Legacy, Grey's Anatomy, Bones, Alias, Glee, How I Met Your Mother, Sons of Anarchy. Tím však výčet nekončí. Kompletní přehled si můžete přečíst na této stránce. Nabídka se bude samozřejmě postupně rozrůstat.

Nic není zadarmo. S novým obsahem přijde i zdražení. Co se například Velké Británie týče, tak cena předplatného vzroste z 5,99 liber na 7,99 liber. Nová cena pak začne platit od srpna. A jestli se ptáte, zda bude možné získat Disney+ bez nabídky Star, tak to nebude.

Našli byste si v nové nabídce něco, co by vás zaujalo?

Foto: Disney+Diskuze /4

Stonkeeper

Tak 24 bych si dal:)

29.1.2021 | 10:50:03
Ananas

Znamená to že tam budú aj R rated filmy ?

#3 1Bobesh1
29.1.2021 | 15:07:01
1Bobesh1

#2 Ananas: Doporučuji projít si pdf, na které odkazujeme. Po zběžně kontrole bych řekl, že tam filmy s ratingem R nejsou.

admin
29.1.2021 | 18:20:25
Thundeus

Kvůli Burn Notice nebo Bones bych to i zkusil :)

30.1.2021 | 0:29:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů