Edňácké tipy na červen: Fůra letních novinek v čele s netflixovkami

Edňácké tipy na červen: Fůra letních novinek v čele s netflixovkami

V červnu bude většina z nás dohánět to, co přes rok nestihla, ale přesto nás nečeká mrtvý měsíc. Ne televizní obrazovky zavítá Naomi Watts, vrátí se Dean Norris a čeká nás seriálová Mlha.


12 2
1.6.2017

@KevSpa

Netflix nám v červnu nadělí hned dva nové seriály a na oba jsem celkem zvědavá. Psychologické drama Gypsy slibuje kromě napětí a nějakých těch lechtivých scén především skvělé herecké obsazení v čele s Naomi Watts a Billym Crudupem. Sportovní GLOW pak zahraje na zábavnější strunu. Prostředí ženského wrestlingu je rozhodně neokoukané a podle traileru to vypadá, že se dočkáme pořádné dávky humoru. Z dalších novinek mám v hledáčku už jen na horor The Mist. I když mám lehké obavy, protože všichni víme, že adaptace knih Stephena Kinga se povedou jen málokdy. Ale za pokus to určitě stojí.

V červnu se nám vrací i několik seriálů. Za všechny zmíním Preachera, jehož první série sice byla značně rozpačitá, ve výsledku se mi ale líbila. Uvidíme, zda nás i tentokrát čeká podobně nevyrovnaná řada. Ještě větší strach mám z návratu Zoo. První série se mi hodně líbila, ta druhá byla vyložený průšvih, takže ještě pořád zvažuji, zda se na třetí vůbec podívat. Ale minimálně pár dílů zkusím, abych zjistila, zda se tvůrci vzpamatovali, nebo zůstalo vše při starém.


KevSpa se těší, že si s GLOW užije legraci. Foto: Netflix

@Lucifrid

V červnu budu spíš dohánět seriály, na které nebyl čas přes rok. V podstatě se mi nic nevrací, protože Orphan Black nemám zatím dokoukaný a Preachera taky ne, ale k nim se vrátím. To k Orange Is the New Black asi ne, ke třetí řadě jsem se nedokopala a tu loňskou zhovadilost jménem Zoo mě nikdo nedonutí pustit. První řada byla svěží zábavnou akcí, ale ta druhá a hlavně to finále… Škoda mluvit.

Novinky nevypadají vyloženě zajímavě, ani odlehčené I'm Dying Up Here z produkce Showtime a Jima Carreyho. Jako jo, nebude to asi špatné, ale nechytlo mě to. Daytime Divas se bude líbit hlavně Američanům, co milují show typu Wendy, tohle jim sakra sedne, mně ale ne. To Claws vypadá zajímavěji, i když nevím, zda mu dám šanci. Ale zase Dean Norris, Carrie Preston a Kevin Rankin. Tohle bude ujetost, ale zatím těžko říct, zda v dobrá, nebo špatná. Zato Blood Drive si říká o titul ujetosti sezóny, ne-li několika sezón. Tohle bude šílené nejspíš i na mě. The MistThomasem Janem se mi líbila, seriál ale vypadá strašidelněji, tedy ten trailer. Takže asi ne, i když fanoušky hororového žánru tahle novinka potěší. Další prázdninová výplňovka, které by možná víc seděl filmový formát – GLOW. Ale je to Netflix, tak třeba překvapí. To víc mě zaujala další netflixovka Gypsy s Naomi Watts. Z ničeho ale nejsem nadšená a doufám, že se mýlím a aspoň jedna novinka mě chytne tak, že ji sjedu během víkendu, nebo ještě líp, během jedné noci. A kdyby ne, mám tunu nedokoukaných seriálů a k tomu loučení se třetí řadou božského Farga a stejně tak úžasného Gothamu.

Lucifrid je zvědavá, jako moc bude Claws ujeté. Foto: TNT

@iHyi

Při pohledu do červnového kalendáře jsem zděšeně zjistil, že bude končit třetí řada Angie Tribecy, seriálové „nástupkyně“ parodie Police Squad a destilát snad všech komedií s Lesliem Nielsenem. Je to ohromná oddychovka plná blbého humoru – přesně to, co vás v parných dnech osvěží. Takže v červnu musím dokoukat Angie Tribecu. A s ní i podobně praštěný a geniálně vtipný animák Mike Tyson Mysteries.

iHyi si v červnu hodí maraton Mike Tyson Mysteries. Foto: Adult Swim

@1Bobesh1

Letní sezóna začíná a televizní stanice lákají diváky na letní novinky. Minulé měsíce byly na novinky dost chudé, ale červen nám to plně vynahradí. Z celého množství novinek jsem nejvíce zvědavý na The Mist. Už jsme tu měli město pod kupolí, tentokrát se nám ocitne obklopené jakousi mlhou. Samotný trailer je napínavý už sám o sobě, takže tu rozhodně panuje nemalé nadšení.

Ke spánku se nám v červnu uloží Better Call Saul, kde sledujeme příběh o tom, jak se nepoctivý právník stal ještě nepoctivějším. Děj nám každou řadou graduje a blíží se k finálovému zlomu. Otázkou je, jak dlouho nás chtějí tvůrci ještě napínat. Finálové díly předchozích řad vždy přinesly velké změny, takže snad se i letos máme na co těšit.

Peklo na Zemi bude prožívat i náš oblíbený kazatel v seriálu Preacher, který se vrátí s druhou řadou ke konci měsíce. Tahle šílená akce nás zcela jistě opět solidně pobaví. Pokud jste seriál ještě neviděli, tak je nejvyšší čas to dohnat.

1Bobesh1 se bude bát u The Mist. Foto: Spike

@Valada06

Je vidět, že hlavní seriálová sezóna skončila. Červen nabízí jen hrstku novinek a z té hrstky ještě většina za moc nestojí. Z novinek dám asi šanci Gypsy a The Mist. Moc od nich neočekávám, ale třeba překvapí. Z navrátilců se těším na další sérii Preachera, který je sice hrozně bizarní, ale zároveň velmi zábavný seriál, navíc jsem zvědavý, jakým směrem se příběh posune. Musím také rychle dohnat předchozí řady seriálů Dark Matter a Killjoys, protože se v červnu vrací s novou sérií a jelikož se letos The Last Ship vrátí až na konci srpna, budu na ně mít spoustu času. Dlouhé chvíle si pak budu krátit maratonem animovaného seriálu Avengers Assemble. Animovaní Avengers se vrací už 17. června a pro mě je to prostě skvělá jednohubka, u které nemusím moc přemýšlet a hodí se ke sledování třeba u oběda.

Valada06 vyzkouší Gypsy s Naomi Watts. Foto: Netflix

Které novince dáte v červnu šanci vy?

Diskuze /9

Erzik

Těším se na návrat Preachera, tedy Casse :-) Zajímavě vypadá Gypsy..

redaktor
1.6.2017 | 7:20:33
Lex Luthor

Avengers Assemble se vrací super, pak Killjoys, ale lepší jsou Dark Matter a nakonec se samozžejmě nejvíc těším na novinku Gypsy.

1.6.2017 | 8:16:03
azoxid

Ja se těším na Blood Drive ! Konečně seriál podle mého gusta. Silně mi to připomíná Auto zabijáka i Planetu Terror. Humorem, i čvachtavostí krve.

1.6.2017 | 12:43:07
WolverineCzE

Budu se divat z novinek jen na The Mist.

1.6.2017 | 15:23:58
mavic

Určite by som tento mesiac spomenul že sa vracia netradičná drogová mafiánčina Queen of the south s druhou sériou, inak z noviniek tento mesiac asi nič, ak teda nebude dáka extra dobrá recenzia potom dám šancu :)

#9 divoka sarka
1.6.2017 | 15:26:41
mavic

Ešte som zabudol spomenúť že Netflix vypúšťa ďalšiu časť z The ranch, takže pre mňa mesiac nebude o novinkách ale o návratoch – Preacher, The ranch, Queen of the South a hlavne Dark matter.

1.6.2017 | 15:29:42
Billy the Kid

ja se těším na tenn wolf, i když to není novinka :)

1.6.2017 | 17:42:52
Kafka Tamura

Po čtyřech letech nakládání dnes přišel na řadu Donovan, takže znamení června je jasné. Jednou týdně to proložit Blood Drive neuškodí. Chtěl bych i mou oblíbenou kočku Naomi Watts, ale nevím, co od toho čekat?! Jestli jen nějaký román pro ženy nebo něco víc a já se nebudu mít chuť spíš po letech znovu zasmát u Huffa nebo se konečně pustit do In Treatment. Jisté navrátilce je třeba nechat dozrát na jeden pěkný ničím nerušený víkend.

1.6.2017 | 23:45:59
divoka sarka

#5 mavic: Přesně můj vkus. Jinak se obavam, že pro mě nic v červnu neni, už se tešim na prazdniny. Peaky Blinders, Vikings, Taboo ještě možná tak od 11.6 Poldark…

5.6.2017 | 19:29:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!