Edňácké tipy na červen: Temný Perry Mason a loučení s 13 Reasons Why

Edňácké tipy na červen: Temný Perry Mason a loučení s 13 Reasons Why

Červen sice mnoho seriálových novinek nepřináší, ale své si v něm přece jen můžete najít. HBO nám nabídne novou verzi Perryho Masona, Netflix poslední řadu 13 Reasons Why a Hulu animovaný svět dřevěných postaviček. Co si vyberete?

4 0
2.6.2020

@1Bobesh1

Seriálový červen je tady a může se stát, že si změny měsíce ani nevšimnete. Zatímco loni jsme měli na výběr z více než 20 novinek, letos se musíme spokojit s poměrně skromnou nabídkou.

Jelikož humoru není nikdy dost, doporučuji vyzkoušet novinku Crossing Swords od streamovací služby Hulu. Dostaneme se v ní do animovaného světa, v němž žijí dřevěné postavičky a budeme sledovat Patricka, který má jediný sen, a to stát se panošem. Když se mu ale tohle přání splní, tvrdě narazí. Vládci v jeho zemi vůbec nejsou takoví, jaké si je představoval.


Seriálů, které se v červnu vrátí, také není mnoho. Netflix se konečně rozhodl ukončit 13 Reasons Why a před námi je poslední čtvrtá řada. Ta se opět vrací k otázce, kdo zabil Bryce. Ve škole se totiž objevuje nápis, že to na Montyho někdo jen narafičil. Poslední díly tedy ukážou, jestli dojde k odhalení skutečného vraha.

1Bobesh1 doporučuje vyzkoušet Crossing Swords. Foto: Hulu

@lukascoolarik

Červen 2020 přinese závěrečnou řadu 13 Reasons Why od Netflixu. Tento seriál už nedokážu brát příliš vážně. Původní zajímavý nápad se rychle proměnil v nesmysly, nekonečné natahování a rádoby důležitý komentář o společenských problémech. I přesto si poslední epizody nenechám ujít, protože když vynechám ty nudné chvíle, tak jsem se vždy poměrně dobře bavil. Snad bude konec stát za to. Čím hůře to dopadne, tím víc se mi to bude líbit.

Z novinek mě láká Perry Mason z produkce HBO. Knihy o této postavě jsem nečetl a neviděl jsem ani seriály, které se kolem ní točily, takže budu sledovat s čistým štítem. Trailer mě zaujal, HBO umí a z hereckého ansámblu si mě získali John Lithgow (Dexter, The Crown) a Shea Whigham (Homecoming, Waco).

A do třetice mám na seznamu druhou řadu moderního zpracování antologie The Twilight Zone od CBS All Access. První sérii bych rozhodně nenazval žádným veledílem, ale našly se epizody, které jsem si celkem užil. Stejně jako u Black Mirror nikdy nevíte, z čeho se vyklube mistrovské dílo a z čeho šmejd.

Lukascoolarik se těší na nového Perryho Masona. Foto: HBO

@Valada06

V červnu se vrací 13 Reasons WhyThe Politician, u obou jsem ale zatím neviděl všechny předcházející řady, takže se jim prozatím vyhnu. Doženu ale loňskou novinku Doom Patrol, která se vrací s druhou řadou. S tou přichází i The Order, jehož návrat prostě vynechat nemůžu. Efekty v první řadě nepatřily k tomu nejlepšímu, co jsem kdy viděl, ale příběh a postavy mě zaujaly natolik, abych se těšil na pokračování.

Jednou z neočekávanějších novinek měsíce června je pro mě seriál Royalties od streamovací služby Quibi. Hlavním lákadlem této novinky je herec Darren Criss, jehož jsem si oblíbil už v Glee a který v květnu zářil i v netflixovském Hollywoodu. Navíc bychom se měli dočkat mnoha zajímavých písní, což vždy uvítám. Novinka od streamovací služby Hulu Crossing Swords nejspíše nebude úplně můj šálek kávy, ale netradiční způsob animace upoutal mou pozornost a alespoň na pilot se podívám.

Pro Valadu06 jsou neočekávanější novinkou června Royalties. Foto: Quibi

@Lucifrid

Už jsem myslela, že co se červnových novinek týče, nebudu mít co napsat. Ale jedna mě přece jen zaujala, a to Perry Mason. Původně jsem vůbec neměla v plánu se na pilot dívat, ale herecký trojlístek Matthew Rhys (The Americans), John Lithgow (The Crown, Dexter) a Tatiana Maslany (Orphan Black) mě během mžiku přesvědčil, že mám dát této novince od šanci. Plus to, že seriál je z produkce HBO.

Z návratů se nemůžu dočkat druhé řady Doom Patrol, ale zároveň se jí dost bojím. Přece jen bourání čtvrté zdi Mr. Nobodym seriál utvářelo a teď se budeme muset obejít bez něj. Na druhou stranu má tahle šílenost další skvělé postavy a hodně co nabídnout.

Maličké loučení mě čeká s Billions, které sotva začaly, už si dají pauzu. Ale jsem moc vděčná, že je pátá řada rozdělená na dvě půlky a nemusíme čekat déle, než Showtime dotočí celou sérii. Tenhle klenot je vysokooktanové drama par excelence, u něj se nudit nebudete.

Lucifrid se těší, ale zároveň i bojí druhé řady Doom Patrol. Foto: DC Universe

Co zaujalo z červnových novinek a návratů vás?Diskuze /5

SaDiablo

V červnu se naposledy vrací Dark, nemůžu se dočkat.

#5 curak77
3.6.2020 | 0:43:50
Kalam

tragická nabídka…

3.6.2020 | 8:04:35
Geek

Chybí tu Dark, ten ale po šíleně překombinované druhé sezoně může už jenom jakkoliv překvapit. 13 Reasons Why, který kdyby zůstal u jediné série, byl by to celkem důležitý počin hodný vzpomínání navrch s několika mrazivými scénami, takhle to všechno zaniklo v balastu řad následujících a já zase budu donucen se dívat :D Jinak červen je docela slabý.

#5 curak77
3.6.2020 | 14:14:45
jose8

Perry Mason vypadá nadějně, nejvíc se ale těšim na Yellowstone.

3.6.2020 | 17:48:40
curak77

#1 SaDiablo: Podobne … #3 Geek: Tiez som zvedavy ako to cele ukoncia lebo to tak domotali ze hadam musim opat pustiti aby som bol v obraze …

8.6.2020 | 23:09:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů