HBO Max začíná nabízet seriálovou tvorbu Cinemaxu

HBO Max začíná nabízet seriálovou tvorbu Cinemaxu

Streamovací služba HBO Max rozšiřuje svou nabídku i o tvorbu Cinemaxu, kterou ještě před spuštěním vedení služby odmítalo.

11 1
2.3.2021

Svět streamovacích služeb začíná být vysoce konkurenčním prostředím, ve kterém se každý snaží nabídnout to nejlepší. Kvůli čemuž se teď stává, že vedení jednotlivých služeb postupně porušuje svá tvrzení z loňského roku.
Prvním příkladem může být zařazení nabídky Star do obsahu Disney+, kdy vedení služby tvrdilo, že chtějí nabízet především tvorbu pro mladší publikum. To už ale neplatí a na Disney+ si teď budete moci pustit i nejnovější hororový seriál American Horror Stories.

Stejně tak před spuštěním streamovací služby HBO Max Kevin Reilly prohlásil, že služba nebude nabízet tvorbu stanice Cinemax. Právě tvorba této kabelovky totiž nezapadala do konceptu nové streamovací služby. Agresivita, nahota, surovost. To se na novou službu nehodilo.


To už ale není pravda. HBO Max začíná streamovat seriály Banshee, The Knick a také Warrior. Tento krok se zdá být zcela logickým. Vzhledem k tomu, že do budoucna se má HBO Max rozšířit do celého světa, tak by tvorba Cinemaxu zůstala zcela vyškrtnuta ze streamovacího světa. Pro fanoušky Warriora je to pak dobrá zpráva, protože v případě velkého zájmu by se mohli dočkat k obnovení pro třetí řadu. Seriál je aktuálně sice ukončen, ale příběh nabízí možnost pokračování.

Vzhledem k tomu, že bychom se HBO Max měli dočkat ve druhé polovině roku i tady u nás, tak rozšíření nabídky je zcela jistě skvělou zprávou. Do té doby by mohlo dojít k zařazení celého obsahu Cinemaxu.

Který seriál od Cinemaxu máte nejraději?Diskuze /8

Spiker

A já myslel, že tam Banshee dosud je, alespoň před pár lety bylo. Nicméně jsem z tento krok rád a bylo by super, kdyby tvůrci původního obsahu Cinemaxu po tom zrušení přesedlali na hbo max, počínaje třetím Warriorem. Když už si dali název HBO Max, tak by se toho typu obsahu, co tvoří kabelovky Hbo a Cinemax fakt bát neměli.

#3 DiceCze
3.3.2021 | 2:07:12
Zilwicky

Hlavne nech nam dajú 3 sériu Warriora

3.3.2021 | 8:57:11
DiceCze

#1 Spiker: Banshee je tam pořád, asi před měsícem jsem si dával opáčko .)

A stejně jako kolegové nahoře, doufám ve 3. sérii Wariorra!

#8 1Bobesh1
3.3.2021 | 12:54:02
blška

Warrior

3.3.2021 | 15:06:30
garvon

Tak to je hodne tezka otazka. The Knick je podle me jeden z nejlepsich serialu co existuji, doporucuji ho vsude kde chodim. To samy ale i Banshee i kdyz to je hodne jinej zanr. No a Warrior Banshee mozna i prekonava. Takze jeden serial je lepsi nez druhej a neda se vybrat jenom jeden :)

3.3.2021 | 17:45:34
WolverineCzE

Warrior radši závěrečnou řadou než z toho udělají blblost

3.3.2021 | 22:46:22
Railbot

Banshee je ryzí klenot.

4.3.2021 | 1:28:53
1Bobesh1

#3 DiceCze: Jo ty myslíš ceske HBO GO, že? :)

admin
6.3.2021 | 7:25:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů