Hitman se bude prohánět po Hulu

Hitman se bude prohánět po Hulu

Herní série v čele s holohlavým nájemným vrahem se podívá na televizní obrazovky. Dokáže ustát ve velké seriálové konkurenci?


20 0
14.11.2017

Herní série Hitman se pyšní velké oblíbenosti. Na svém kontě má již šest plnohodnotných her a dvě jednodušší aplikace. Naposledy jsme se do chladnokrevného agenta 47 mohli vžít v roce 2016, kdy vyšla zatím poslední hra z celé série.

Svůj debut si Hitman odbyl už i v kinech, kam se zatím podíval dvakrát, a to v roce 2007 a 2015. Druhý film byl jen restartem filmové série a na první nijak nenavazoval. Pro rok 2020 je plánovaný další film s pracovním názvem Hitman 2. Jestli půjde o pokračování filmu z roku 2015 nebylo potvrzeno.


Kromě toho se holohlavý zabiják dočká i svého vlastního seriálu, na kterém spolupracují streamovací služba Hulu a Fox 21. Pilot by měl napsat Derek Kolstad, který stojí za filmovou sérií o Johnu Wickovi. Derek Kolstad bude i výkonným producentem seriálu společně s Adrianem Askariehem a Chuckem Gordonem.

Dokáže Agent 47 uspět u seriálových diváků?

Hulu vkládá do projektu velké naděje, doufá, že se stane vlajkovou lodí streamovací služby. Jak seriálového Hitmana vnímáte vy? Dokáže podle vás seriál zaujmout?

Zdroj: deadline.com
Foto: IO Interactive

Diskuze /1

14.11.2017 | 17:40:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.